اخبار ویژه

کد خبر : 250883 تاریخ ثبت : 1398/10/3 08:10:19

شگفتی نیمه تمام بوشهری‌ها

شگفتی نیمه تمام بوشهری‌هادر ادامه مرحله یک چهارم جام حذفی فوتبال، تیم نفت مسجدسلیمان در ۱۲۰ دقیقه مقابل شاهین شهرداری بوشهر به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

به گزارش آزادنما؛

در ادامه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی تیم نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۶:۴۵ در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف تیم شاهین شهرداری بوشهر رفت. این مسابقه با تساوی ۲ بر ۲ در ۹۰ دقیقه وقت‌های قانونی به پایان رسید تا به وقت‌های اضافه کشیده شود. در نهایت این مسابقه در پایان ۱۲۰ دقیقه ۳ بر ۲ به سود نفت مسجدسلیمان به پایان رسید.

این بازی دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بود. نفت مسجدسلیمان که دو مرتبه در این مسابقه از حریف عقب افتاده توانست بازگشت طلایی داشته باشد و در نهایت به پیروزی برسد. شاهین شهرداری بوشهر هم که آخرین تیم جدول لیگ برتر است نتوانست شگفتی‌اش را تکمیل کند و با وجود بازی خوب  و زدن دو گل در خانه حریف، در نهایت بازی را واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها حذف شد. 

پیش از این پرسپولیس صعودش را به نیمه نهایی جام حذفی با پیروزی مقابل شهرداری ماهشهر قطعی کرد.

داور:حسن اکرمی 

کمک داوران: آرمان اسعدی – هیوا بهمنی

کارت زرد: بهمن سالاری، بهروز نوروزی‌فر، امیرحسین موسی‌زاده از شاهین بوشهر، حسین ابراهیمی از  نفت مسجدسلیمان

کارت قرمز: مرتضی غلامعلی‌تبار( شاهین بوشهر) دقیقه ۱۰۸

گل: حسن نجفی( دقیقه ۲۴)، بهمن سالاری( دقیقه ۷۴) برای شاهین شهرداری بوشهر، فرزاد حاتمی( دقیقه ۳۷پنالتی)، حسین ابراهیمی(دقیقه ۸۷) احمد الجبوری( دقیقه ۱۰۶) برای نفت مسجدسلیمان

در دقیقه ۳۷ فرزاد حاتمی بدون اینکه داور سوت بزند پنالتی را تبدیل به گل کرد. در این لحظه داور مشغول صحبت با بازیکنانی بود که پشت هجده قدم ایستاده بودند.

در دقیقه ۲+۴۵ هم دو بازیکن شاهین و نفت باهم برخورد کردند و دچار مصدومیت شدند. به همین دلیل بازی چند لحظه‌ای در وقت‌های اضافه متوقف شد.

نیمه دوم:

دقیقه ۷۴ بهمن سالاری گل دوم تیم شاهین شهرداری بوشهر را به ثمر رساند و بعد از گل نیز او عکس شهید ابراهیم هادی را به نمایش گذاشت.

دقیقه ۸۷ حسین ابراهیمی از روی ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه به زیبایی گل مساوی را وارد دروازه شاهین شهرداری بوشهر کرد.

وقت‌های اضافه:

در وقت ۱۵ دقیقه‌ای اضافه اول نیز گلی به ثمر نرسید.

دقیقه ۱۰۶ احمد جبوری با عبور از مدافعان شاهین شهرداری بوشهر گل سوم تیم نفت مسجدسلیمان را به ثمر رساند.

دو دیدار دیگر نیمه نهایی بین استقلال و سپاهان و تراکتور و مس کرمان برگزار می‌شود. زمان برگزاری این دو مسابقه اعلام نشده است. البته بازی استقلال و سپاهان قرار بود امروز برگزار شود که به دلیل آلودگی هوای تهران این مسابقه لغو شد. /فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج