اخبار ویژه

کد خبر : 250819 تاریخ ثبت : 1398/9/30 16:41:06
فرمانده سپاه استان بوشهر:

۱۰ یادواره شهدای شهرستان‌های ۱۰‌گانه استان بوشهر برگزار شد

۱۰ یادواره شهدای شهرستان‌های ۱۰‌گانه استان بوشهر برگزار شدفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از برگزاری ۱۰ یادواره شهدای شهرستان‌های ۱۰‌گانه استان بوشهر خبر داد و گفت: یکی از نکات برجسته همه این یادواره شهدا این است که با استقبال بسیار گسترده‌ای از اقشار و طیف‌های مختلف سیاسی روبه‌رو شده است.

به گزارش آزادنما؛

سردار علی رزمجو ظهر امروز در نشست هماهنگی برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر اظهار داشت: در راستای ایجاد وحدت بین اقشار و سلایق مختلف به‌دنبال این بودیم که یادواره‌های شهدا به سمت مسائل سیاسی پیش نرود که تاکنون و در آستانه اجرای اجلاسیه نهایی یادواره شهدا با شکوه و انسجام خاصی برگزار شده است.

وی از برگزاری 10 یادواره شهدای شهرستان‌های 10‌گانه استان بوشهر خبر داد و  افزود: یکی از نکات برجسته همه 10 یادواره شهدای شهرستان‌های استان بوشهر این است که با استقبال بسیار گسترده‌ای از اقشار و طیف‌های مختلف سیاسی در استان بوشهر روبه‌رو شده است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: در راستای برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر آثار فاخری تهیه و رونمایی می‌شود که این آثار به عنوان سندی ماندگار از ایثار و شهادت فرزندان این مرز و بوم به یادگار بماند.

رزمجو بیان کرد: استان بوشهر آماده برگزاری اجلاسیه نهایی کنگره سرداران و 212 شهید استان بوشهر است و با توجه به پیش‌بینی استقبال گسترده مردمی، فضای لازم در این رابطه در نظر گرفته شده است.
رئیس کمیته علمی، پژوهشی و دانشگاهی کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر نیز با بیان اینکه تاکنون قریب به 10 جلسه کاری با دانشگاهیان استان برگزار شده است افزود: برگزاری همایش جهادگران علم و فن آوری با موضوع فراخوان مقاله در خصوص شهدای استان در 12 محور انجام شد که خروجی آن دریافت 200 چکیده مقاله بوده است.

اسماعیل عبدالهی تصریح کرد: چاپ چکیده مقالات و ارائه در همایش 7 آذرماه، چاپ مجموعه مقالات برای ارائه در کنگره و ارائه مشاوره علمی و تخصصی در نگارش کتب مختلف در دبیرخانه کنگره انجام شده است.

عبدالهی نگارش چند جلد کتاب با همکاری بسیح ادارات و اساتید استان را از دیگر برنامه‌ها دانست و خاطر نشان کرد: کمک به تجدید چاپ کتب ارزشمند مرتبط با موضوع کنگره و ایجاد نهضت مطالعه سیره شهدا در دانشگاه‌های استان با محوریت ارائه مقاله در خصوص بزرگداشت شهدای استان از دیگر فعالیت‌های انجام شده در این کمیته تاکنون بوده است.

وی اظهار داشت: در این مدت کارگاه‌های آموزشی در حوزه کارآفرینی با رویکرد جهادی و فرهنگ جهاد و شهادت در عرصه اقتصادی در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه آزاد نیز برگزار شده است.

رئیس کمیته علمی، پژوهشی و دانشگاهی کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر گفت: چاپ مقالات از طریق همایش جهادگران علم و فن آوری شامل مجموعه مقالات، یک جلد چکیده مقالات، دریافت 1200 انشاء و دل‌نوشته و آماده‌سازی 30 مورد برای تقدیم به مقام معظم رهبری نیز انجام شده است.

عبدالهی از  تهیه و تالیف کتاب زندگینامه شهدای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: بررسی سبک مدیریت اسلامی با الگوپذیری از شهدای استان، برگزاری یادواره شهدای دانشجو و دانش‌آموز ، کرسی‌های آزاد اندیشی و نظریه پردازی با محوریت شهدا و ایثارگران استان و نظرسنجی با موضوع اثر بخشی کنگره شهدا اجرا شده است./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج