اخبار ویژه

کد خبر : 250785 تاریخ ثبت : 1398/9/27 13:14:43

مبلغ حق آلایندگی به شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت می‌شود

مبلغ حق آلایندگی به شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت می‌شودرئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به آلایندگی‌های زیست محیطی ناشی از تاسیسات نفتی در نقاط مختلف استان بوشهر گفت: در این راستا با هماهنگی انجام شده به‌زودی مبلغ حق آلایندگی به شهرداری‌های استان بوشهر پرداخت می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

ابوذر دهدار صبح امروز در نشستاعضای شورای شهر بوشهر با اشاره به مشکلات آلایندگی ناشی از استقرار تاسیسات نفتی در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر اظهار داشت: برای جبران مشکلات زیست محیطی ناشی از تاسیسات نفتی مستقر در نقاط مختلف استان  پرداخت عوارض آلایندگی حق مردم استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه استاندار و معاون عمرانی استاندار پیگیری‌های خوبی در این زمینه داشته‌اند تاکید کرد: در این راستا مقرر شده به‌زودی این موضوع برطرف شود و مبلغ حق آلایندگی به شهرداری‌های استان پرداخت شود که می‌تواند نقش مهمی در ارائه خدمات شهری بهتر به شهروندان داشته باشد

رئیس شورای شهر بوشهر با اشاره به سوخت قایق‌های صیادی و سهمیه اختصاص یافته افزود: در حالی که در فصل صید آبزیان هستیم این مقدار سوخت جوابگوی قایق‌های صیادی نیست و انتظار می‌‌رود مدیریت ارشد استان با پیگیری‌های خود زمینه فراهم کند که سوخت بیشتری برای قایق‌های صیادی استان بوشهر اختصاص یابد تا صیادان زحمتکش با آسودگی خاطر بیشتری امرار معاش کنند.

دهدار با اشاره به راه‌اندازی پارک هوشمند بوشهر بیان کرد: در این راستا  از استاندار بوشهر خواستار تامین اعتبار ویژه‌ای برای احداث نخستین پارک محله تمام هوشمند در کوی مطهری شدیم تا شاهد راه‌اندازی نخستین پارک محله‌ای تمام هوشمند در استان باشیم.

وی تصریح کرد: در کشور اتفاقات خوبی در زمینه هوشمندسازی رخ داده و در تهران 35 ماده تعرفه درآمدی مربوط به هوشمندسازی است و ظرفیت خوبی در زمینه شهر هوشمند راه‌اندازی شده است./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج