اخبار ویژه

کد خبر : 250766 تاریخ ثبت : 1398/9/27 08:44:11

۱۵ درصد بودجه شهرداری بوشهر به تیم فوتبال لیگ‌برتری شاهین اختصاص دارد

۱۵ درصد بودجه شهرداری بوشهر به تیم فوتبال لیگ‌برتری شاهین اختصاص داردنایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با بیان اینکه ۱۵ درصد بودجه شهرداری بوشهر به تیم فوتبال لیگ‌برتری شاهین اختصاص دارد گفت: با این وجود متاسفانه شاهین شهرداری بوشهر امروز با شش امتیاز در قعر جدول لیگ‌برتر است.

به گزارش آزادنما؛

کیوان هاشم‌زاده ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر بوشهر با بیان اینکه تاکنون این شورا نتوانسته  یک نشست با چهار نماینده استان بوشهر در مجلس برگزار کند اظهار داشت:  نشست با نمایندگان استان بوشهر در مجلس در راستای جذب امکانات برای شهرداری مرکز استان بوشهر در زمینه مختلف ضروری است.

وی با تاکید بر نقش مهم رایزنی‌ها با وزارتخانه‌ها برای تسریع در برنامه‌ها و اجرای طرح‌ها گفت: شورای بوشهر با کدام رایزنی با مقامات یا نیروهای استان در مرکز کشور داشته که بتواند اعتبارات خارج از روال معمول جذب و پروژهای بیشتری اجرا کند.

نایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با قدردانی از توجه استاندار بوشهر به حل مشکلات اجرای پروژه‌‌های عمران شهری افزود: باید از استاندار بوشهر به سبب تامین اعتبار2  پروژه تقاطع غیر همسطح میدان مطهری و پارک لیان بوشهر قدردانی شود.

هاشم‌زاده با بیان اینکه شهرداری بوشهر در جذب اعتبارات نسبت به خیلی از استانهای کشور عقب است خاطر نشان کرد: به طور مثال یزد توانسته 700 میلیارد تومان اعتبار جذب کند که شهرداری و شورای بوشهر نسبت به آنها عقب است.

نایب رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با بیان اینکه از ماشین آلات و دستگاهای شهرداری استفاده بهینه نمی‌شود افزود: یک کامیون در شهرداری در حالی که باید دو شیفت کار کند اما به سبب کمبود راننده فقط 8 ساعت فعال است در حالی که نیروی پشت میزنشین بیکار زیاد داریم اما راننده کامیون نداریم که از شهردار درخواست می‌شود این رویه را اصلاح کنند تا شاهد افزایش راندمان کاری در شهرداری باشیم.

وی از اختصاص 15 درصد بودجه جاری و عمرانی شهرداری بوشهر به تیم فوتبال لیگ‌برتری شاهین خبر داد و بیان کرد: کسانیکه باید تصمیم درست در زمان لازم می‌گرفتند اتخاذ نکردند و متاسفانه شاهین شهرداری بوشهر امروز با شش امتیاز در قعر جدول لیگ‌برتر است.

هاشم‌زاده از شهردار، مدیر عامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره  شاهین شهرداری بوشهر درخواست کرد همانطور که در جشن صعود شاهین به لیگ برتر شرکت کردند به ورزشگاه بروند و از هواداران شاهین به سبب عدم تصمیم گیری درست عذر خواهی کنند و  اگر وضع به همین منوال باشد باید در مدیرعامل تیم شاهین بوشهر هم تجدید نظر صورت گیرد./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج