اخبار ویژه

کد خبر : 250746 تاریخ ثبت : 1398/9/26 09:01:35

بساط چپ و راست برچیده شده است

بساط چپ و راست برچیده شده استمسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دایره انقلاب به عده خاصی محدود نیست گفت: بساط چپ و راست سیاسی در جامعه برچیده شده است.

به گزارش آزادنما؛

سردار عظیم ابراهیم پور دوشنبه‌شب در یادواره سرداران و ۸۵ شهید شهرستان دیلم اظهار داشت: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن ما دارند و شرمنده هستیم که نتوانستیم آنگونه که باید آنها را تکریم کنیم.

وی اضافه کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون انواع امان‌نامه‌ها به نام قدرت، شهوت، ثروت، مدرک، شهرت، حقوق نجومی و اختلاس به عده‌ای رسید که هر کدام خود را به نوعی ذی حق دانستند.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه تصریح کرد: این افراد خود را برتر از دیگران دانسته و به نوعی آقازاده دیدند در حالی که آقازاده‌های واقعی شهدای دوران انقلاب، دفاع مقدس، مدافعین حرم و امنیت هستند که جزء اعتلای نظام و انقلاب هیچ هدفی را دنبال نمی‌کردند.

ابراهیم پور بیان کرد: اگر طی این ۴۱ سال شاهد پیروزی‌های فراوان کشورمان در جبهه‌های مختلف بر علیه توطئه های جهان استکبار هستیم به دلیلی نگاه خاصی است که خداوند به حرمت خون شهدا و رزمندگان صدیق اسلام به ما ارزانی داده است.

وی ادامه داد: ۵۲ کودتا در دوران انقلاب، ترورهای کور دهه ۶۰، جنگ تحمیلی ۳۶ کشور به سردستگی آمریکا توسط صدام بر علیه ما و فتنه های ۷۸، ۸۸ و ۹۸ همگی در حالی بر علیه ملت ایران توسط استکبار جهانی و ایادی داخلی آنها ایجاد شد که همه آنها با عنایت خداوند و حضور مردم انقلابی ایران اسلامی یکی پس از دیگری نقش بر آب شد.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: در تمامی دولت‌های پس از انقلاب خادمین و خائنین نیز بودند که به برکت خون شهدا، خداوند به این خادمین عزت و خائنین را به مردم معرفی کرد.

ابراهیم پور  ادامه داد: دایره انقلاب به عده خاصی محدود نیست بلکه هر کس که خالصانه به مردم خدمت کند انقلابی و هر کس که دنبال اشرافیت و حقوق نجومی باشد غیر انقلابی است.

وی با اشاره به شرایط کشور در دهه پنجم بیان کرد: امروز دیگر بساط چپ و راست سیاسی در جامعه برچیده شده و در بین مردم جایگاهی ندارد بلکه تفکر انقلابی و غیر انقلابی است که در جامعه خود را نشان می دهد.

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فتنه ۹۸ را به مانند جنگ احزاب دانست و گفت: در جنگ احزاب همه گروه های ضد اسلام در مقابل پیامبر(ص) قرار گرفتند و این فتنه، فتنه سختی است و دشمن امید دارد که با برنامه هایش بر علیه کشور و نظام تمام قد بایستند.

ابراهیم پور ادامه داد: تنها راه برچیدن این توطئه، اتحاد و وحدت و قرار گرفتن زیر خیمه ولایت است هر چند معتقدم که با عنایت خداوند و وحدت مثال زدنی مردم از این پیچ نیز به مانند پیچ های قبلی در مسیر انقلاب به سلامتی گذر خواهیم کرد./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج