اخبار ویژه

کد خبر : 250744 تاریخ ثبت : 1398/9/26 09:00:14

مدارس ۶ شهرستان بوشهر به دلیل بارندگی تعطیل شد/ پاکسازی ریزش کوه در محور عسلویه به شیراز

مدارس ۶ شهرستان بوشهر به دلیل بارندگی تعطیل شد/ پاکسازی ریزش کوه در محور عسلویه به شیرازمدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: به دلیل بارندگی مدارس ۶ شهرستان استان تعطیل شده است و همچنین به دلیل ریزش کوه، پاکسازی مسیر عسلویه به شیراز انجام شده است و نیروهای راهداری در محور حضور دارند.

به گزارش آزادنما؛

جهانگیر دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر، اظهار داشت: با توجه به شدت بارندگی‌ها و با تصمیم فرمانداران، مدارس شهرستان‌های بوشهر، جم، عسلویه، کنگان، دیر و دشتی برای سه‌شنبه در شیفت صبح تعطیل اعلام شده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر افزود: با توجه به افزایش بارندگی‌ها از امشب تا ظهر فردا تمهیدات لازم اندیشیده شده است و در خصوص تعطیلی مدارس برای شیفت عصر تاکنون تصمیم‌گیری نشده است.

وی با اشاره به طغیان رودخانه‌ها و احتمال وقوع سیل ابراز کرد: مردم از ترددهای غیر ضروری خودداری کنند و رانندگان با سرعت مطمئنه و رعایت نکات ایمنی از محورها عبور کنند. در حال حاضر تمامی مسیرهای استان بوشهر باز می‌باشد و فقط جاده روستایی درازی به چاوشی در شهرستان دشتی به علت آب‌گرفتگی آب‌نمای در حال ساخت این مسیر، مسدود شده است.

دهقانی با اشاره به ریزش کوه در مسیر جم به سیراف بیان کرد: این مسیر کوهستانی است و یکی از چالش‌های استان در فصل بارندگی است که جز محور پرتردد عسلویه به شیراز محسوب می‌شود. در حال حاضر پاکسازی مسیر انجام شده است و اکیپ‌های راهداری نیز در این مسیر حضور دارند.

وی با بیان اینکه تاکنون بیشترین بارندگی با ۱۰۴ میلیمتر در شهر دلوار شهرستان تنگستان رخ داده گفت: بر اثر بارندگی، علاوه بر معابر سه منزل نیز دچار آب‌گرفتگی شد که نیروهای امدادی سریعا برای تخلیه آب ورود کردند و در حال حاضر مشکلی وجود ندارد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج