اخبار ویژه

کد خبر : 250726 تاریخ ثبت : 1398/9/25 12:34:17

شورای شهر بوشهر برای پرداخت کنندگان عوارض نوسازی جایزه تعیین کرد

شورای شهر بوشهر برای پرداخت کنندگان عوارض نوسازی جایزه تعیین کردرئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: برای ترغیب شهروندان به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری افرادی که در بازه زمانی دی تا اسفند ماه نسبت به پرداخت این عوارض اقدام کنند ۱۵ تا ۳۰ درصد جایزه خوش حسابی می‌گیرند.

به گزارش آزادنما؛ ابوذر دهدار روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر بوشهر آن دسته از شهروندانی که در ماه‌های دی، بهمن و اسفند نسبت به پرداخت عوارض نوسازی و عمران شهری اقدام کنند به ترتیب از ۳۰، ۲۰ و ۱۵ درصد جایزه خوش حسابی برخوردار می‎شوند.

وی بیان کرد: این مصوبه فرصت خوب و مناسبی برای شهروندان بدهکار ایجاد می‌کند تا برای پرداخت بدهی خود به شهرداری مراجعه کنند.

دهدار ادامه داد: با این کار شهرداری می‌تواند به منابع در آمدی بیشتری دسترسی داشته باشد تا خدمات شهری، عمران و آبادانی بیشتری را برای شهروندان فراهم سازد.

وی یادآور شد: یکی از مهم‌ترین منابع درآمدی شهرداری، وصول عوارض از شهروندان در مقابل خدمات دریافتی است که در همین ارتباط شورا مصوب کرد با  اعمال جایزه خوش حسابی درآمد شهرداری از این محل را افزایش دهد./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج