اخبار ویژه

کد خبر : 250722 تاریخ ثبت : 1398/9/25 12:27:51

اختلال در خطوط ارتباطی و قطع اینترنت به دلیل بارندگی شدید در «جم»

اختلال در خطوط ارتباطی و قطع اینترنت به دلیل بارندگی شدید در «جم»بارش شدید باران در جم سبب شده تا اختلال در خطوط ارتباطی این شهرستان به وجود بیاید و اینترنت نیز مرتبا قطع و وصل می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

از بامداد امروز و با آغاز بارش‌ها در جنوب استان بوشهر، اختلال در خطوط ارتباطی و اینترنت‌های شهرستان جم به وجود آمده و مرتبا خطوط ارتباطی تلفن همراه و اینترنت قطع و وصل می‌شود و مشکلاتی را برای مردم و به خصوص بازاریان به وجود آورده است.

تمامی مسیرهای ارتباطی شهرستان جم به دلیل بارندگی لغزنده می‌باشد و در مسیر جم به سیراف نیز شاهد ریزش‌های جزئی کوه بوده‌ایم که مسیر مسدود نشده است و ترددها در حال انجام است. رئیس اداره راهداری شهرستان جم از رانندگان و مردم خواسته با توجه به تداوم شدت بارندگی‌ها تا عصر سه‌شنبه، با دقت و احتیاط بیشتری از محورهای مواصلاتی جنوب استان تردد کنند و سعی کنند از سمت مخالف کوه و رعایت فاصله مناسب از پاشنه حرکت کنند تا از برخوردهای احتمالی با ریزش‌های لحظه‌ای جلوگیری شود.

تمامی مدارس شهرستان جم صبح امروز به دلیل شدت بارندگی‌ها تعطیل اعلام شد و با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی در خصوص اینکه بارندگی‌ها تا فردا عصر ادامه دارد، هنوز مسؤولان شهرستان جم در خصوص تعطیلی مدارس برای روز سه‌شنبه تصمیم گیری نکرده‌اند.

بارش شدید باران برای دقایقی سبب آب گرفتگی برخی معابر شهرستان جم نیز شده است و تداوم بارندگی‌ها می‌توانند سبب طغیان رودخانه‌های فصلی نیز شود.

به گزارش فارس، بر اساس اعلام استاندار بوشهر، طی هفته جاری شاهد بارندگی شدید و بی‌سابقه‌ای در استان خواهیم بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج