اخبار ویژه

کد خبر : 250702 تاریخ ثبت : 1398/9/25 08:59:39

تولید 72 جلد کتاب به نام شهدای بوشهر/ بازسازی تابلوهای شهدا در کوچه‌های شهرها و روستاها

تولید 72 جلد کتاب به نام شهدای بوشهر/ بازسازی تابلوهای شهدا در کوچه‌های شهرها و روستاهافرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: نصب تصاویر شهدا در میادین و بلوارهای اصلی همه شهرهای استان، بازسازی تابلوهای شهدا در کوچه‌های هر شهر و روستا، اجرای پروژه‌های محرومیت زدایی با اعتبارات مناسب و با نام شهدا، تولید 72 جلد و بررسی 20 جلد برای چاپ با نام شهدای استان انجام شده است.

به گزارش آزادنما؛

سردار علی رزمجو پیش از ظهر امروز در نشست مدیران و نحبگان رسانه اظهار داشت: یکی از شمشیرهای برنده و نفوذپذیر هر جامعه رسانه‌ها هستند که با اقدامات خود در عرصه‌های مختلف، تقش به سزایی در کیفیت و کمیت سازی هر برنامه‌ای دارند.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: هرکار بزرگی با هر کیفیتی انجام شود اگر انعکاس آن در جامعه خوب نباشد میزان اثر بخشی آن در جامعه پایین است که البته عکس آن نیز صادق است.

وی با اعلام این که برای هر کاری استعداد، ابزار، ذوق و علاقه افراد مهم است، گفت: کنگره شهدا مورد علاقه مردم و اصحاب رسانه است؛ پایداری فرهنگ شهدا ضامن تداوم انقلاب اسلامی است که در هر عرصه‌ای نگاه می‌کنیم نقش خون شهدا در موفقیت آن به وضوح می‌بینیم.

وی با اعلام این که حدود دو سال است که استارت کنگره شهدای استان بوشهر را با هماهنگی با مقامات استانی و کشوری انجام داده‌ایم، بیان کرد: اکنون با فراهم شدن مقدمات اولیه، در حال آماده شدن برای اجرای اجلاسیه نهایی این کنگره هستیم.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) بوشهر با اشاره به برگزاری کنگره شهدای در هر استان به ازاء هر 10 سال یک بار، گفت: یکی از نعمات الهی این است که در طول خدمت در هر عرصه شغلی توفیق این را داشته باشیم که بتوانیم در خصوص احیاء شهادت وقتی وقتی اختصاص دهیم.

رزمجو عنوان کرد: تاریخ حماسی ماندگار است و همواره در عرصه‌های مختلف خود را نشان می‌دهد و بهترین قشری که می‌تواند این فرهنگ پایدار را در کشور نگه دارد اصحاب رسانه هستند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بیان کرد: در اجرای این یادواره‌ها نقش همه دیدگاه‌های سیاسی دیده شده و با تمامی اقشار و مسؤولین، شوراهای شهر و روستا و دهیاران و همه گروه‌های سیاسی انجام شده که سبب شده در هشت یادواره شهرستانی حداقل چهار هزار نفر بازدید کننده داشته است.

سردار رزمجو گفت: نصب تصاویر شهدا در میادین و بلوارهای اصلی همه شهرهای استان، بازسازی تابلوهای شهدا در کوچه‌های هر شهر و روستا، ارائه یک بسته 6 میلیونی تومان به نوعروسان مستمند، اجرای پروژه‌های محرومیت زدایی با اعتبارات مناسب و با نام شهدا، تولید 72 جلد و بررسی 20 جلد برای چاپ با نام شهدای استان انجام شده است.

وی ادامه داد: فراخوان مقاله در زمینه دفاع مقدس به همراه برگزاری جشنواره علمی با 200 مقاله برتر در خصوص شهدای استان، جمع آوری اطلاعات کامل شهدا به تفکیک قشرهای مختلف، تهیه آلبوم شهدا برای تقدیم به خانواده شهدا، ایجاد یک پرونده کامل برای هر شهید به شکل سیستمی و کاغذی و اجرای یادواره‌های اقشار  مختلف شهدا از جمله فعالیت‌های شاخصی بوده که به مناسبت کنگره شهدای استان انجام شده است./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج