اخبار ویژه

کد خبر : 250672 تاریخ ثبت : 1398/9/21 11:34:52

ما را از مسجد به فرهنگسرا بردند

حسین یکتا روای دفاع مقدس گفت: اول انقلاب با منافقین گول خورده و امروز با منافقین حرام خورده درگیر هستیم.

به گزارش آزادنما؛

به نقل از صاحب نیوز؛ حاج حسین یکتا شامگاه چهارشنبه در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان اصفهان با بیان اینکه انقلاب اسلامی در این ایام به دوران حساس خود رسیده و دشمنان هم در این لحظات مشغول فعالیت های متعدد هستند، اظهار کرد: رهبر انقلاب فرمودند باید به دهه شصت برگردیم، باید تغییر را شروع کنیم.

 
راوی دفاع مقدس گفت: حضرت آقا خیلی قبل از این حوادث اخیر هشدار دادند، دل را باید به خداوند و این سید بزرگوار داد؛ در طول چهل سال خیلی از این اتفاقات به شدت های کم و زیاد رخ داده است.
 
روزهای سختی را از پشت سر گذاشته ایم
 
وی افزود: ما حوادث سیستان و بلوچستان، آمل و بابل و شهر هزار سنگر، ترور 17 هزار مردم، کردستان و سرهای بریده و جنگ هشت ساله با ‌۱۸ کشور پاس کردیم، ما روزهای سخت های اردوگاه های عراق را پشت سر گذاشته ایم.
 
حاج حسین یکتا با توضیح اینکه بد نیست این ایام را با هم مرور کنیم، بیان کرد: اول انقلاب چریک های فدایی خلق منافقین، بنی صدر و بازرگان، اتفاق های مهمی را پاس کردیم و شهدای زیادی تقدیم کردیم.
 
این راوی دفاع مقدس اضافه کرد: همه ریشه داران انقلابی را در ابتدای انقلاب ترور و شهید کردند اما در این حین امام راحل فرمودند که ما را بکشید ملت ما بیدارتر می شود.
 
وی تصریح کرد: بعد از جنگ، هزار مسئله مانند کارگزاران، اصلاحات و انحرافات را پاس کردیم و هر روز مشکلی را پشت سر گذاشتیم؛ از پشت دیوارهای بصره، امروز پشت دیوارهای بیت المقدس هستیم.
 
دشمن عصبی و ناراحت است
 
حاج حسین یکتا تأکید کرد: دشمن عصبی و ناراحت است، شرایطی را دشمن می بیند که حضرت امام خامنه ای می فرمایند به زودی نماز را در بیت المقدس می خوانید.
 
وی ادامه داد: رهبر انقلاب تأکید می کنند که هر چقدر می خواهید به سعودی ها موشک بدهید، بدهید که به زودی دست مجاهدین خدا می افتد؛ امام خمینی (ره) هر چه گفت شد و رهبر انقلاب هر چه می گوید، می شود.
 
رزمنده هشت سال جنگ تحمیلی با بیان اینکه ترامپ در ابتدای سال گذشته گفت که جشن کریسمس را با سرنگونی حکومت در ایران برگزار می شود، افزود: بن سلمان هم گفت که تلاش می کنیم که آتش را در ایران روشن کنیم؛ همه زورها جمع شده و توانستند آتشی روشن کنند که به فضل خدا خیلی زود خاموش شد.
 
باید به دهه شصت برگردیم
 
وی بیان کرد: من بخش آسیب زدن به اموال مردم و بیت المال، نیروهای مسلح و سازمان دهی شده و تجهیز شده را کار دارم که مستندهای این موارد در رسانه ها به زودی اعلام می شود؛ اینکه مردم غم و غصه دارند و دقت نمی شود و بحث دیگری است اما اعتقاد دارم که حضرت آقا همین جا هم فرمودند باید به دهه شصت برگردیم و غم خوار مردم باشیم.
 
وی ادامه داد: دهه شصت نفت را به در خانه مردم می بردیم، خدمت به مردم می کردیم.
 
حاج حسین یکتا با تأکید بر اینکه این ها را پشت سر گذاشتیم، رهبر انقلاب در این زمینه می فرمانید که دل آرام داریم که خدا به ماست، اظهار کرد: اگر صبح کربلای چهار به ما اگر برگزاری چنین مراسم عظیم اربعینی می گفتند باورمان نمی شود.
 
اول انقلاب با منافقین گول خورده و امروز با منافقین حرام خورده درگیر هستیم
 
وی گفت: دشمن تمام توان خود را به کار گرفته و از تمام عوامل داخلی استفاده می کند که جمهوری اسلامی ایران را با به زانو دربیاورد؛ اول انقلاب با منافقین گول خورده درگیر بودیم و امروز با منافقین حرام خورده درگیر هستیم؛ امام حسین (ع) در صحرای کربلا فرمودند این ها حرام خورده اند که صدای من را نمی شنود.
 
دعوای امروز بر سر ولایت است
 
این راوی دفاع مقدس با بیان اینکه قصه خیلی سخت از قبل تر شده است و امروز دعوا بر سر اسلام ناب محمدی و ولایت است، تصریح خاطر نشان کرد: طبق صبحت های رهبر انقلاب نصرت حق نزدیک است، امروز با ولایت و با این سید برای آمد حضرت مهدی (عج) امتحان می شویم.
 
وی اضافه کرد: ما را به نیت، دل و کوچک ترین سؤال از ذهنمان امتحان می کنند؛ شهدا هم تمرین کردند و در این امتحان با سربلندی پیروز شدند.
 
امتحان امروز به صحبت های رهبری رسیده
 
حاج حسین یکتا با توضیح اینکه برخی ها می گویند که چرا حضرت آقا در یکشنبه اینگونه صحبت کردند، مگر امام خامنه ای از وضعیت اقتصادی مردم آگاه نیست، بیان کرد: امروز امتحان به صحبت های رهبری رسیده است و این امتحان در آینده سخت تر هم می شود.
 
وی عنوان کرد: مسئله انقلاب اسلامی یک مسئله عالم بالا است، هر چقدر به ظهور نزدیک امثال حسین خرازی و حججی و ... را می خرند؛ حکومت حضرت مهدی (ع) شروع شود دانه درشت هایی که از الک رد نشده، افرادی که گرمی و سردی روزگار کشیده را می خرند.
 
این راوی دوران دفاع مقدس اظهار کرد: عمده امتحان ها اعتقادی و عبادی می شود، امروز رهبر انقلاب در گام دوم می فرمایند که جوانان بیایید؛ خیلی ها در زمان جنگ گفتند «جنگ جنگ تا پیروزی» اما هرگز به جبهه نیامدند و امروز باید کار انقلابی کنیم.
 
ما را از مسجد به فرهنگسرا بردند
 
وی با بیان اینکه امروز باید همه وارد عرصه اجتماعی شویم، در زمینه آسیب های اجتماعی غصه خور مردم شویم، آتش به اختیار به همین معنی است، خاطر نشان کرد: مسجد باید پایگاه حل مشکلات جامعه شود، مسجد باید ستاد ازدواج، مبارزه با اعتیاد و حل مشکلات اقتصادی و ... باشد؛ مسجد سنگر است و باید آن حفظ شود اما ما را از مسجد به فرهنگسرا بردند.
 
حاج حسین یکتا اضافه کرد: زمانی که ارتباط با سرپل فرماندهی قطع می شود، باید آتش به اختیار عمل کرد، آتش به اختیار در زمینه فرهنگی و اجتماعی نیاز اصلی جمهوری اسلامی ایران است.
 
نیازمند کار نهضتی هستیم
 
وی با توضیح اینکه باید برای جوانانی که له‌له خدمت برای مردم می زنند فکر کرد و به آن ها کمک کرد، بیان کرد: رهبر انقلاب بارها فرمودند که بودجه مبانی فعالیت نیست؛ امروز نیازمند قیام، کار دانشی و نهضتی هستیم، خدمت های اجتماعی باید در رسانه ها توضیح داده شود.
 
دشمن امروز سه شیفت به میدان آمده
 
رزمنده هشت سال جنگ تحمیلی تأکید کرد: دشمن امروز سه شیفت به میدان آمده است، ما هم باید پای کار بیاییم؛ شهدا منتظر حرکت ما هستند و اگر می خواهید در گام دوم انقلاب نقش ایفا کنیم باید به خدمات اجتماعی برای مردم نگاه ویژه داشته باشیم؛ راهبرد اصلی کار ما، رسیدن به داد مردم است، مردم ما شاکر هستند.
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج