اخبار ویژه

کد خبر : 250671 تاریخ ثبت : 1398/9/21 11:33:50

افتتاح ناوگان حمل‌ونقل بین شهری عالیشهر-بوشهر

افتتاح ناوگان حمل‌ونقل بین شهری عالیشهر-بوشهردر راستای رفاه و آسایش مردم ناوگان اتوبوسی حمل و نقل بین شهری عالیشهر بوشهر با ظرفیت جابه‌جایی روزانه ۱۵۰۰ نفر راه‌اندازی شد.

به گزارش آزادنما؛

مهدی قائدی بعدازظهر امروز در آیین افتتاح ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی عالیشهر اظهار داشت: در حال حاضر هفت دستگاه اتوبوس  شامل پنج دستگاه در خط عالیشهر - بوشهر و بالعکس و دو دستگاه بین فازها به ایستگاه مرکزی به شهروندان خدمت‌رسانی می‌کنند.

شهردار عالیشهر بیان داشت: از آن‌جایی که سرویس‌دهی به شهروندان باید آرامش و رفاه را به همراه داشته باشد، یکی از اقدامات برای رسیدن به این هدف استفاده از تکنولوژی سامانه کارت بلیط الکترونیکی است.

وی ادامه داد:مکان‌یابی لحظه‌ای اتوبوس‌ها توسط ایستگاه مرکزی با سیستم gps  کنترل می‌شود تا  شهروندان موقعیت اتوبوس‌ها را مشاهده و براساس موقعیت اتوبوس، برنامه کاری خود را زمان‌بندی می‌کنند.

 قائدی گفت:برای راه‌اندازی این ناوگان 900 میلیون ریال اعتبار تخصیص یافته و روزانه هزار و 500 نفر از این خط می‌توانند استفاده کنند که از تاریخ ۲۰ الی ۲۲ آذرماه سرویس‌دهی اتوبوس‌رانی به مردم عالیشهر رایگان است.

رئیس  شورای اسلامی عالیشهر با تأکید بر اینکه حمل‌ونقل عمومی نه تنها دغدغه شهروندان بلکه دغدغه مسؤولین است که این مشکل حل شده است.

خدارحم فراشنبدی عنوان کرد: راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل اتوبوس‌رانی برای شهر عالیشهر امری مهم است که مورد استقبال مردم قرار گرفته و نیازمند است به صورت منظم و مستمر انجام شود که این مهم با همکاری و هم‌یاری مجموعه شهرداری، استانداری، فرمانداری، بخشداری، راهور، نیروی انتظامی و همکاران ما در شورای اسلامی شهر بوده تا شرایط مطلوب برای خدمت‌رسانی به هم‌شهریان را فراهم آورد.

بخشدار مرکزی شهرستان بوشهر با بیان اینکه مردم عالیشهر بسیار مردم نجیب و صبوری هستند و در خصوص مشکلات پیش آمده برای اتوبوس‌رانی شهر، با مسؤولین همراهی و همکاری کردند، بیان داشت: از تلاش‌های شهردار و مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر جهت همت و تلاش در جهت راه‌اندازی حمل‌ونقل عمومی شهر تشکر می‌کنیم.

در پایان از خدمات ارزشمند عبدالله کردگار مدیرعامل فعلی سازمان پسماند بوشهر و مدیرعامل سابق سازمان حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری بوشهر و حسن شجاعی‌پور مدیرعامل فعلی سازمان حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری بوشهر و شهرام زاهدی متصدی ایستگاه مرکزی اتوبوس عالیشهر تقدیر شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج