اخبار ویژه

کد خبر : 250662 تاریخ ثبت : 1398/9/18 17:21:03

پروژه باند دوم مسیر جنوب بوشهر به استان فارس فعال است

پروژه باند دوم مسیر جنوب بوشهر به استان فارس فعال استفرماندار شهرستان جم با اشاره به مسیر جم به فراشبند گفت: این مسیر راه ارتباطی استان بوشهر به استان فارس است که سال گذشته با اعتباری ۵۵ میلیارد تومانی آغاز شده و در حال حاضر نیز پروژه فعال است و پیشرفت خوبی داشته است.

به گزارش آزادنما؛

محمد حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان جم، اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های جدی مردم در حوزه مسیرهای ارتباطی است که قدم‌های خوبی در حوزه راه و محورهای شهرستان جم برداشته شده و پروژه‌هایی نیز در حال اجرا است.

فرماندار شهرستان جم با اشاره به مسیر جم به فراشبند افزود: این مسیر راه ارتباطی استان بوشهر به استان فارس است که تردد زیادی در این مسیر وجود دارد و مطالبه مردم و مسؤولان هر دو استان نیز اجرای باند دوم این محور بوده است.

وی تصریح کرد: در دی‌ماه سال ۹۷ عملیات اجرایی آغاز احداث باند دوم مسیر جم به فراشبند استان فارس آغاز شد که در مجموع باند دوم این مسیر ۳۱ کیلومتر است که ۱۷ کیلومتر آن در حوزه استان بوشهر است.

حسینی خاطرنشان کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد تومان آغاز شده که تامین اعتبار آن از محل نفت و گاز بوده و در حال حاضر نیز این پروژه پیشرفت خوبی دارد و پروژه فعال است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج