اخبار ویژه

کد خبر : 250660 تاریخ ثبت : 1398/9/18 17:04:08

وضعیت آلاینده‌ها در کنگان بغرنج است

وضعیت آلاینده‌ها در کنگان بغرنج استدادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان گفت: وضعیت آلاینده‌ها در شهرستان کنگان بغرنج شده است.

به گزارش آزادنما؛

سیداحمد موسوی بعدازظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه‌های کنگان، اظهار داشت: دانشجو به عنوان یک قشر فرهیخته و پیش‌رو اجتماع نقش مؤثری در عمران و پیشرفت یک جامعه دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان خواستار ارتباط بیشتر دانشگاه‌ها با دستگاه‌ها به‌ویژه دستگاه قضایی شد و بیان داشت: نظارت شما می‌تواند در فرآیند قضایی به ما کمک کند.

وی به اولویت‌های دستگاه قضایی در شهرستان کنگان اشاره کرد و ادامه داد: صیانت از امنیت شهرستان خط قرمز ما  است و در قضایای اخیر سعی شد تا حد امکان بین معترضین و اغتشاش‌گران تبعیض قائل شویم و خوشبختانه با مدیریت شورای تأمین و نجابت و همکاری مردم بدون کوچکترین درگیری و تخریبی این موضوع مدیریت شد.

موسوی حفظ حقوق عامه و صیانت از منابع ملی را از دیگر اولویت‌ها دانست و گفت: بحث آلاینده‌ها یکی از مسائلی است که در شهرستان کنگان بغرنج شده است که مکاتباتی با تهران داشته‌ایم و در سفر آینده رئیس قوه قضاییه به استان این مسئله پیگیری می‌شود.

وی یادآور شد: سعی کرده‌ایم تا جایی که امکان دارد در شهرستان کنگان از برنامه‌هایی که می‌تواند در حوزه فرهنگی مؤثر باشد یا به شادی عمومی کمک کند حمایت کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کنگان ابراز کرد: برای تبادل اطلاعات علمی با دانشگاه‌های شهرستان آمادگی داریم./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج