اخبار ویژه

کد خبر : 250655 تاریخ ثبت : 1398/9/18 14:18:01

آسمان بوشهر باز باران دارد

آسمان بوشهر باز باران دارد کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهرگفت: از فردا با ورود یک سامانه بارشی جدید برای برخی نقاط استان رگبار باران همراه با رعد و برق پیش بینی می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

پیام مساعدی روز دوشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود:عمده فعالیت این سامانه طی بعد از ظهر روز سه شنبه تا ظهر روز چهارشنبه پیش بینی می‌شود.

وی بیان کرد: با خروج این سامانه به طور موقت از ناپایداری‌ها کاسته و وزش باد شمال غربی بر روی سواحل و دریا افزایش و در پی آن ارتفاع موج دریا نیز افزایش خواهد یافت.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اواخر روز پنج شنبه و طی روز جمعه با ورود سامانه بارشی جدید  در سطح استان رگبار باران همراه با و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی و گاهی بارش تگرگ پیش بینی می‌شود.

وی گفت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر نیمه ابری تا ابری در برخی نقاط همراه با بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد و در هنگام صبح در برخی نقاط پدیده مه پیش‌بینی شده است.

مساعدی یادآورشد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت۱۰ تا ۳۲ و گاهی تا ۳۸  کیلومتر در ساعت پیش‎بینی می‌شود.

وی افزود: در این مدت ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ و گاهی ۱۲۰ سانتیمتر پیش‎بینی شده است.

مساعدی اظهارداشت: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ۰۱:۲۷ بامداد، مد اول دریا ساعت ۰۷:۲۷ ، جزر دوم دریا ساعت ۱۲:۰۷ و مد دوم ساعت ۱۸:۴۲ است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج