اخبار ویژه

کد خبر : 250606 تاریخ ثبت : 1398/9/16 09:28:13

نمایندگان مجلس نباید ملت و نظام را برای خود هزینه کنند

نمایندگان مجلس نباید ملت و نظام را برای خود هزینه کنندنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: نمایندگان نمایندگی مجلس شورای اسلامی بایستی در برابر خدا، خون شهدا و مردم احساس مسؤولیت و خود را برای نظام و ملت هزینه کنند نه اینکه ملت و نظام را برای خود هزینه نمایند.

به گزارش آزادنما؛

آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری امروز در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر بوشهر اظهار داشت: با توجه به سهمیه‌بندی  و افزایش قیمت بنزین، مسؤولان با نظارت جدی بر بازار از گرانی‌های کاذب جلوگیری کنند.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه برای برخی از صنف‌ها همچنان سهمیه سوخت مشخص نشده است، بیان کرد: برنامه‌ریزان و مسؤولان امر بایست نسبت به تعیین سهمیه مشخص برای این مشاغل اقدام کنند.

وی با بیان اینکه مسؤولان با رای ملت پست گرفتند پس باید خدمت‌گزار مردم بوده و با توجه به مطالبات آنان زمینه‌های آرامش و آسایش آن‌ها را فراهم کنند، ادامه داد: از دستگاه قضا درخواست می‌شود با هر نوع فساد، از سوی هر شخصی، و با هر مقدار و هر حجمی از آن مبارزه کند.

صفایی‌بوشهری گفت: کسانی که وارد عرصه انتخابات می‌شوند، باری از مسؤولیت برای خود به‌ وجود می‌آورند که این کار بسیار دشوار و سنگینی است، بنابراین افرادی که شایستگی دارند و می‌توانند بار مسؤولیت را بپذیرند و پاسخگوی خدا، خون شهدا و انسان‌ها باشند می‌توانند به‌ عنوان داوطلب برای انتخابات مجلس نام‌نویسی کنند.

 صفایی‌بوشهری  تصریح کرد: داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی بایستی در برابر خدا، خون شهدا و مردم احساس مسؤولیت و خود را برای نظام و ملت هزینه کنند نه اینکه ملت و نظام را برای خود هزینه نمایند.

وی با اشاره به فرا رسیدن ۱۶ آذر و روز دانشجو گفت:  دانشجویان بصیرت، جدیت در تحصیل، خودکفایی علمی، تولید علم و دانش، مرجعیت علمی، استکبارستیزی، ولایت‌مداری و مردم‌داری بر اساس آموزه‌های رهبر معظم انقلاب مورد توجه قرار دهند و مسؤولان نیز به زیرساخت‌های توسعه آموزش عالی رسیدگی کنند.

امام جمعه بوشهر خواستار توجه دانشگاه‌ها به فرهنگ دینی، بصیرت الهی و سیاسی، تعمیق علم و تولید دانش بنیان توجه و احترام به خواسته‌های دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی شد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج