اخبار ویژه

کد خبر : 250604 تاریخ ثبت : 1398/9/16 09:26:48

هفته‌ای بارانی در انتظار بوشهر/ خلیج فارس طوفانی می‌شود

هفته‌ای بارانی در انتظار بوشهر/ خلیج فارس طوفانی می‌شودهواشناسی استان بوشهر نسبت به بارندگی شدید برای روزهای شنبه و یکشنبه در استان بوشهر هشدار داد.

به گزارش آزادنما؛

روز گذشته مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از احتمال وقوع سیل و آب گرفتگی معابر از اوایل هفته آینده خبر داد که امروز اداره کل هواشناسی استان بوشهر طی اطلاعیه‌ای از تقویت بارندگی‌ها خبر داده است.

طبق اعلام هواشناسی استان بوشهر از امروز با ورود سامانه بارشی به استان بتدریج بارش پراکنده باران همراه با وزش باد و رعد و برق در شمال خلیج فارس و سواحل شمالی استان آغاز می‌شود.

 طی روزهای شنبه و یکشنبه ضمن تداوم و تقویت ناپایداری‌ها و در پی آن تشدید بارندگی‌ها به ویژه طی بعد از ظهر شنبه تا عصر یکشنبه در سطح استان بارش باران، رگبار باران همراه با رعد و برق شدید، بارش تگرگ و کاهش دما ، وزش باد شدید بیش از 60 کیلومتر در ساعت و همچنین دریا نیز مواج و طوفانی پیش‌بینی می‌شود.

به دنبال خروج این سامانه، ضمن وقوع پدیده مه و کاهش دید در برخی نقاط، از روز دوشنبه بتدریج سامانه بارشی دیگری وارد استان می‌شود که انتظار می‌رود بارش پراکنده باران در برخی نقاط آغاز و طی روز سه شنبه تا بعد از ظهر روز چهارشنبه ضمن تقویت ناپایداری‌ها، بارندگی در سطح استان ادامه یابد./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج