اخبار ویژه

کد خبر : 250599 تاریخ ثبت : 1398/9/16 09:12:34

اعتراف صادقانه لیدر تحصن مجلس ششم

اعتراف صادقانه لیدر تحصن مجلس ششمعلی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ادعا می کند که اعتراضات اخیر باعث ریزش رای اصلاح طلبان نبوده و اصولگرایان از این اتفاقات در انتخابات پیش رو متضرر می شوند.

به گزارش آزادنما؛

علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت ادعا می کند که اعتراضات اخیر باعث ریزش رای اصلاح طلبان نبوده و اصولگرایان از این اتفاقات در انتخابات پیش رو متضرر می شوند.

 شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت (مشارکت سابق)  در مصاحبه ای با خبرنگار گفت: اعتراضات اخیر موجب ریزش رای اصلاح طلب ها نشده یا اگر شده خیلی کم تر از میزانی است که از رای اصول گراها ریزش کرده است. شما می دانید اعتراضات معمولا در حواشی شهرهای بزرگ و در مناطقی که مردم از برخورداری مالی کمتری بهره مند هستند اتفاق افتاد.


وی افزود: این جاها به طور سنتی جاهایی بوده که مردم مناسکی رای می دادند، یعنی همانطور که نماز می خوانند و روزه می گیرند می آمدند و رای می دادند، خب این ها الان آسیب دیده اند، بنابراین بر خلاف دوره های قبل که کاهش مشارکت، بیشتر به ضرر اصلاح طلب ها بود، بعد از این اعتراضات اخیر در حقیقت کاهش رای بیشتر در اردوگاه اصولگرایان اتفاق افتاده است.

 

 

 مسلم معین کارشناس و فعال رسانه ای در توییتی با اشاره به ویدیویی که اعتماد از اظهارات شکوری راد در حین ثبت نام برای انتخابات مجلس منتشر کرده، نوشت: به۲ دلیل این اظهارات لیدر تحصن علیه نظام در مجلس ششم، که حین ثبت نام برای مجلس آینده از او ضبط شده را صادقانه می دانم. اولا اعتراف می کند سبد رای اصلی اصولگرایان مستضعفین و متدینین هستند. دوما فریاد میزند که اصلاح طلبها برای پیروزی در انتخابات حاضرند له شدن مردم را ببینند و لذت ببرند.

دانا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج