اخبار ویژه

کد خبر : 250571 تاریخ ثبت : 1398/9/13 14:26:22

لنج صید غیرقانونی "ترال" در آب‌های استان بوشهر توقیف شد

لنج صید غیرقانونی "ترال" در آب‌های استان بوشهر توقیف شدفرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از توقیف یک فروند شناور صیادی "ترال" توسط یگان شناوری پایگاه شهید رئیسعلی دلواری عامری در آب‌های استان بوشهر خبر داد و گفت: از این شناور بیش از ۲ تن انواع آبزیان کشف شد.

به گزارش آزادنما؛

سردار رمضان زیراهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر یکی از ماموریت‌های نیروی دریایی سپاه را حفاظت از ذخائر آبزیان و مقابله با متخلفان در عرصه صید غیرمجاز دانست و اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه با هدف حمایت از صیادان و حفاظت از ذخائر آبزیان و گونه‌های ماهی‌ها، با صیادان متخلف برخورد می‌کند.

وی از توقیف یک فروند شناور صیادی "ترال" توسط یگان شناوری پایگاه شهید رئیسعلی دلواری عامری در آب‌های استان بوشهر خبر داد و افزود: این لنج صیادی که به شکل غیرمجاز اقدام به صید آبزیان با ادوات ترال در آب‌های این استان می‌کرد توقیف کرد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه از شناور توقیف شده انواع آبزیان صید شده کشف شد گفت: از این لنج صیادی 2 تن و 207 کیلوگرم ماهی،  106 کیلوگرم میگو درجه یک، 111 کیلوگرم ماهی مرکب و 71 کیلوگرم مارماهی کشف شد.

سردار زیراهی با اشاره به توزیع آبزیان کشف شدن بین خانواده‌های مستمند بیان کرد: آبزیان کشف شده  با هماهنگی دادگاه عمومی دلوار تنگستان در قالب 680 بسته برای توزیع بین خانوار مستمند به کمیته امدادامام خمینی(ره) بخش دلوار تنگستان تحویل و  بین افراد نیازمند منطقه دلوار توزیع شد.

وی با اشاره به تشکیل بسیج دریایی در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: نیروی دریایی سپاه با راه‌اندازی بسیج دریایی و گشت‌های شناوری با هرگونه تخلف در حوزه صیادی که معیشت و زندگی مردم منطقه را با چالش و مشکل مواجه کند، برخورد قاطع می‌کند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج