اخبار ویژه

کد خبر : 250500 تاریخ ثبت : 1398/9/11 11:33:47
در ایستگاه نخست

19 نفر سوار قطار انتخابات شدند/ لیست اسامی داوطلبین روز اول در استان بوشهر

19 نفر سوار قطار انتخابات شدند/ لیست اسامی داوطلبین روز اول در استان بوشهربنا به گفته سرپرست اداره کل سیاسی استانداری بوشهر در روز نخست نام نویسی، 19 داوطلب با حضور در فرمانداری های 10 گانه استان بوشهر اقدام به نام نویسی کرده اند.

به گزارش آزادنما؛ به نقل از سوک قطار انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز در ایستگاه نام نویسی از داوطلبین این دوره به مدت یک هفته توقف کرد تا در کنار چهره های نام آشنا برای مردم استان بوشهر، از چهره هایی جدید نیز رونمایی شود.

 
بر اساس این گزارش و بنا به گفته سرپرست اداره کل سیاسی استانداری بوشهر در روز نخست نام نویسی، 19 داوطلب با حضور در فرمانداری های 10 گانه استان بوشهر اقدام به نام نویسی کرده اند.

خسرو دهقانی بیشترین تعداد افرادی که در روز نخست اقدام به نام نویسی برای داوطلبی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه های چهارگانه استان بوشهر کرده اند، را مربوط به حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم با 9 داوطلب دانست و گفت: از حوزه دشتی و تنگستان 4 نفر، از حوزه دشتستان 4 نفر و از حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه دو داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی‌ امروز اقدام به نام نویسی کرده اند.

بر اساس اطلاعاتی که سرپرست دفتر سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر در اختیار رسانه ها قرار داده از تعداد 19 نفری که امروز موفق به نام نویسی برای داوطلبی انتخابات مجلس در سطح استان بوشهر شده اند، یک نفر زن و 18 نفر مرد بوده است . از این تعداد یک نفر دارای مدرک دکترا، 13 نفر کارشناسی ارشد، چهار نفر دارای مدرک کارشناسی و یک نفر دارای مدرک حوزوی است.
 
از نکات قابل توجه این که هیچ کدام از چهار نماینده کنونی استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، در روز نخست برای داوطلبی مجلس آینده نام نویسی نکرده اند هر چند گفته می شود حجت الاسلام خدری نماینده کنونی بوشهر، گناوه و دیلم امروز برای نام نویسی به فرمانداری بوشهر مراجعه کرده است اما به دلیل ان چه نقص در مدارک شناسایی وی گفته شده موفق به اتمام روند نام نویسی نشده است.
 
به ترتیب حروف الفبا

حوزه بوشهر، گناوه و دیلم

1.خلیل افروشه 2. حسین حیدری 3. مهدی صادقیان 4. محمد رحیم علوی تبار 5. ماشالله کشوری 6. حسین لعیان 7.رقیه محمدی  8. عباس مینایی 9. بهرام نکیسا

حوزه دشتی و تنگستان

1. فرخ بنه گزی  2.علی زینبی  3. صمد سلامی 4.حسن مرادی

حوزه دشتستان

1. حسن اسماعیلی 2. محسن بنافی  3. دکتر محمد رضا دهقان فرد 4.  ابراهیم رضایی

حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه

1. طالب ابراهیمی 2. احمد باستان پیروز

اخبار مرتبط
    کلمات کلیدی
    ثبت دیدگاه
    آخرین اخبار
    نظرسنجی
    آیا از قالب سایت راضی هستید؟

    - نتایج