اخبار ویژه

کد خبر : 250475 تاریخ ثبت : 1398/9/10 11:09:45

باز هم باد هوای تهران را سالم کرد!

از بعدازظهر روز گذشته با شروع باد هوای تهران نیز شروع به سالم شدن کرد و تا امروز که شاخص کیفیت هوا بر روی عدد 91 قرار گرفته و هوای پایتخت سالم است وبازهم عوامل طبیعی به داد تهران رسید و خبری از مسئولان شهری نشد.

به گزارش آزادنما؛

ظرف چند روز گذشته شاهد افزایش شاخص آلایندگی در شهر تهران بودیم که این موضوع باعث شد مدراس و مراکز آموزشی شهر تهران دو روز پی در پی را به تعطیلی بکشاند و بار دیگر ناکارآمدی مدیران شهری را نشان دهد اما از بعدازظهر روز گذشته با شروع باد هوای تهران نیز شروع به سالم شدن کرد و تا امروز که شاخص کیفیت هوا بر روی عدد 91 قرار گرفته و هوای پایتخت سالم است وبازهم عوامل طبیعی به داد تهران رسید و خبری از مسئولان شهری نشد.

شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 91 قرار گرفته و هوای پایتخت سالم است. این شاخص طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 144 قرار داشت و هوا برای گروه‌های ناسالم حساس بود.

پایتخت از ابتدای سال 25 روز هوای پاک، 183 روز هوای سالم، 45 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و دو روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.
 
پایتخت پس از 8 روز متوالی که درگیر پایداری جوی و آلودگی هوا بود امروز هوای بهتری نسبت به چند روز قبل داشته است.
 
بسیاری از کارشناسان اجرای طرح‌های جدید ترافیکی را دلیل آلودگی هوای پایتخت اعلام کردند اما مدیران شهری این موضوع را رد کرده و وارونگی دما را تنها علت این مشکل می‌دانند.
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج