اخبار ویژه

کد خبر : 250433 تاریخ ثبت : 1398/9/9 10:19:22

بسیج رسانه پرچم‌دار پیگیری مطالبات مردم است

بسیج رسانه پرچم‌دار پیگیری مطالبات مردم استرئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: بسیج رسانه با ساختاری کاملا مردمی پرچم‌دار پیگیری مطالبات مردم در بسترهای قانونی است.

به گزارش آزادنما؛

عبدالله نجفی بعدازظهر امروز در نشست با اصحاب‌رسانه در شهرستان دیر، اظهار داشت: بسیج رسانه با ساختاری کاملا مردمی پرچم‌دار پیگیری مطالبات مردم در بسترهای قانونی است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به نقش رسانه‌ها به‌عنوان دیدگان هوشیار جامعه در زمینه مطالبه گری، افزود: رسانه‌ها ضمن بیان کارکرد نهادها، باید موضوع انتقاد سازنده به همراه راهکارهای عملیاتی را بیش از پیش در دستور‌ کار خود قرار دهند.

وی رسانه‌ها را پل ارتباطی میان مردم و مسؤولان دانست و تصریح کرد: البته نیاز است که مسؤولین نیز قدردان فعالیت‌های اصحاب‌رسانه باشند و به‌جای تضعیف خدمات ارزنده این قشر زحمتکش و پرتلاش به فکر پشتیبانی و تقویت این پل‌های ارتباطی باشند.

نجفی ادامه داد: رسانه‌های بیدار این استان در موارد گوناگون بویژه حوادث اخیر نشان داده‌اند که دارای سطح کیفی قابل قبولی بوده و ضمن روحیه مطالبه‌گیری، از هر نوع تهییج و نوشتار احساسی دوری کردند.

وی عنوان کرد: از جمله شاخص‌های رسانه‌های انقلابی در شرایط بحران، اطلاع‌رسانی شفاف، میدان‌داری، مدیریت خبر و پرهیز از سیاه‌نمایی و تهیج است که در جریانات اخیر این موضوع به بهترین شکل ممکن توسط رسانه‌های انقلابی استان بوشهر مشاهده گردید.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان بوشهر تشکیل جبهه واحد رسانه‌های انقلاب اسلامی را یکی از رسالت‌های بسیج رسانه دانست و گفت: به‌دنبال این هستیم که دفاتر شهرستانی بسیج‌رسانه را در استان بوشهر فعال کنیم.

نجفی با اشاره به فعالیت‌های بسیج رسانه طی هشت ماه گذشته، اظهار کرد: برگزاری مقدمات اجرایی جشنواره رسانه‌ای ابوذر ، برگزاری بزرگداشت روز خبرنگار ، ترویج نهضت مطالبه‌گری و برگزاری مستمر نشست‌های فعالان رسانه با هدف ارتقاء فضای هم‌دلی و هم‌افزایی از جمله فعالیت‌های بسیج رسانه استان بوشهر از ابتدای سال جاری تاکنون بوده است.

وی ادامه داد: مشارکت در برگزاری باشکوه کنگره ملی سرداران و 2121 شهید استان بوشهر به عنوان بزرگ عملیات فرهنگی استان در نقش کمیته رسانه‌های مکتوب و فضای‌مجازی، برنامه‌ریزی جهت بزرگداشت شهدا و مجاهدان عرصه رسانه استان بوشهر، نقش‌آفرینی در برنامه‌های مناسبتی و رویدادهای استانی همچون دهه کرامت، هفته عفاف و حجاب و دهه مبارک فجر در کنار برگزاری دوره‌های مختلف آموزشی به‌منظور ارتقاء سواد رسانه‌ای و بصیرت‌افزایی از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه طی هشت ماه امسال بوده است.

به گزارش فارس در این آیین دفتر بسیج رسانه شهرستان دیر راه‌اندازی و سرگرد محمود سهرابی به عنوان مسؤول آن معرفی شد.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج