اخبار ویژه

کد خبر : 250424 تاریخ ثبت : 1398/9/7 20:59:44

۵۰۰ میلیارد تومان از محل سفر هیئت دولت به استان بوشهر ابلاغ شد

۵۰۰ میلیارد تومان از محل سفر هیئت دولت به استان بوشهر ابلاغ شداستاندار بوشهر گفت: تاکنون از محل سفر اسفندماه هیئت دولت به استان بوشهر ۵۰۰ میلیارد تومان به استان بوشهر ابلاغ شده است.

به گزارش آزادنما؛

عبدالکریم گراوند  ظهر پنج شنبه در آئین واگذاری ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی در بوشهرکه با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشوربرگزار شد، اظهار داشت: با توجه به سفر هئیت دولت به استان بوشهر در سال گذشته تاکنون از محل همین سفر ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به استان بوشهر ابلاغ شده است.

وی افزود: این میزان اعتبار، در کنار بودجه جذب شده از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی به ۶۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است .

گراوند تصریح کرد: استان بوشهر علاوه بر احداث این واحدهای مسکونی، امسال با ۲.۵ میلیارد تومان اعتبار  یک‌هزار فقره جهیزیه  به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر  اهداءکرده است.

وی بیان کرد: انتظار می‌رود بر اساس تفاهم نامه موجود زمینه احداث یک‌هزار واحد مسکونی دیگر ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر سال آینده عملیاتی شود.

گراوند خاطر نشان کرد: دولت رسیدگی به امور محرومان را در اولویت فعالیت‌هایش قرار داده و سعی ما این بوده که همواره توجه خاصی به خانواده‌های محروم جامعه و به‌خصوص خانواده‌های کمیته امداد داشته باشیم./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج