اخبار ویژه

کد خبر : 250422 تاریخ ثبت : 1398/9/7 20:54:31
از محل مدیریت مصرف سوخت؛

۲۴۲۰ میلیارد تومان برای مردم پرداخت شده است

۲۴۲۰ میلیارد تومان برای مردم پرداخت شده استرئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: تاکنون دو هزار و ۴۲۰ میلیارد تومان کمک معیشتی حاصل از مدیریت مصرف سوخت به مردم پرداخت شده است.

به گزارش آزادنما؛

محمدباقر نوبخت صبح پنجشنبه که به منظور افتتاح پروژه های عمرانی و بررسی مصوبات سفر هیات دولت به استان بوشهر سفر کرده دربدو ورود در جمع خبرنگاران به طرح کمک حمایتی دولت اشاره کرد و  اظهار داشت: مبالغ پرداختی از ۵۵ هزار تومان تا ۲۰۵ هزار تومان خواهد بود که تا الان حدود دو هزار و ۴۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

وی در خصوص افرادی که از این لیست جا افتاده اند نیز گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف شده درخواست تمام کسانی که متقاضی دریافت این حمایت معیشتی هستند، با سرعت و مدیریت بررسی کرده و به سازمان برنامه‌ و بودجه اعلام نماید تا بتوانیم متقاضیان را تحت‌پوشش این طرح قرار دهیم.

 وی به برنامه‌های خود در استان بوشهر نیز اشاره کرد و ادامه داد: از جمله برنامه‌های این سفر پیگیری مصوبات سفر پیشین رئیس جمهور و هیئت وزیران به استان بوشهر است.

نوبخت بیان داشت: همچنین در این سفر قرار است ۵۰۰ واحد از دوهزار واحد مسکونی که برای عزیزان تحت ‌پوشش کمیته‌امداد با همکاری مشترک سازمان برنامه و بودجه و کمیته امداد آماده شده است واگذار شود.

وی یادآور شد: بازدید از  راه‌آهن که یکی از کارهای مهم و ضروری هست و شرکت در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و ستاد اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه ها در استان بوشهر است./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج