اخبار ویژه

کد خبر : 250418 تاریخ ثبت : 1398/9/7 20:43:50

2000 واحد مسکونی مددجویان تا دهه فجر سال آینده در بوشهر احداث می‌شود

2000 واحد مسکونی مددجویان تا دهه فجر سال آینده در بوشهر احداث می‌شودرئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: 2000 واحد مسکونی مددجویان تا دهه فجر سال آینده در بوشهر احداث می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

محمد باقر نوبخت پیش از ظهر امروز در آیین واگذاری 500 واحد مسکن مددجویی با حضور رئیس کمیته امداد در بوشهر اظهار داشت: پیش بینی می‌شود واحدهای مسکونی مددجویی استان بوشهر از محل تفاهم نامه احداث دو هزار واحد مسکونی استانداری بوشهر با کمیته امداد تا دهه فجر سال آینده به اتمام می‌رسد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: در صورت بهره برداری این واحدها در زمان مقرر، مجوز ساخت 500 واحد مسکونی دیگر برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر داده می‌شود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: یک هزار فقره جهیزیه جدید به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر که تاکنون موفق به دریافت جهزیه های خود نشده‌اند نیز تحویل داده می‌شود.

وی بیان کرد: با ارائه مجوز لازم، امکان استفاده از یک هزار پنل خورشیدی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر فراهم شده است.

نوبخت ادامه داد: این تعداد پنل خورشیدی به غیر از تعدادی است که در موافقت نامه بین سازمان برنامه و بودجه، بسیج و کمیته امداد تفاهم شده است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور عنوان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با شکستن تحصن‌ها به محیط‌های اداری برگشتیم در حالی که عده‌ای به دنبال اعتصاب، تحصن و  ایجاد اختلاف‌های قومی و در تلاش برای رسیدن به مناقع شخصی خود بودند در حالی که موفقیتی در این زمینه کسب نکردند.

وی ادامه داد: این افراد در گام‌های بعدی به ترور شخصیت‌ها و ایجاد ناامنی و تحمیل جتگی هشت ساله و اعمال تحریم‌های اقتصادی ظالمانه کردند که هر کدام از این اقدامات می‌توانست دولتی را سرنگون کند اما هیچ یک به نتیجه نرسید.

نوبخت گفت: ایجاد ناامنی های اخیر توسط اغتشاشگران گام آخری بود که توسط این افراد سازماندهی شد هر چند که طی مدت 48 ساعت این غائله با حضور آگاهانه مردم ختم شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: همه این موفقیت‌ها، حاصل دعای خیر محرومان جامعه است که نسبت به نظام احساس خدمت کردند./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج