اخبار ویژه

کد خبر : 250384 تاریخ ثبت : 1398/9/5 18:48:46

واکنش سلبریتی‌ها به حرکت جنجالی مهناز افشار

واکنش سلبریتی‌ها به حرکت جنجالی مهناز افشارپیوستن بازیگر سینمای ایران به شبکه سعودی با واکنش منفی هنرمندان و افکار عمومی مواجه شده است.

به گزارش آزادنما؛

اقدام مهناز افشار، بازیگر سینمای ایران در خارج از کشور و پیوستن به شبکه سعودی، واکنش‌های زیادی در جامعه هنری داشته است. این بازیگر که روزگاری در پی برقراری موازنه میان ایرانی‌بودن و همسایگی با عراق داشت علاوه بر اینکه فرزند خود را خارج از کشور به‌دنیا آورد تا از مزایای شناسنامه خارجی هم بهره‌مند شود، این روز‌ها فعالیت‌هایش را در شبکه‌های وابسته به سعودی پیگیری می‌کند که به‌دلیل فعالیت‌های ضدایرانی منفور ملت ایران هستند. در روز‌های گذشته اقدام این بازیگر با واکنش سایر هنرمندان مواجه شده است که در این گزارش بخشی ازآن‌ها را می‌آوریم. البته این هنرمندان سعی داشتند ضمن عدم واکنش مستقیم به پیوستن این بازیگر به شبکه سعودی بر حس ایران دوستی خود، تاکید کنند.

 

صادقی: قرار است کنار آدم‌هایی باشم که اینجا را بهتر کنند

آقای رضا صادقی از جمله خوانندگانی است که در مناسبت‌های ملی و مذهبی واکنش‌های به موقعی داشته است. صفحه شخصی وی هم در فضای مجازی مشخص‌کننده رویکرد اجتماعی‌اش‌به مسائل است. وی که در برنامه پشت صحنه رادیو تهران حضور داشت در پاسخ به سوال یکی از مخاطبان برنامه که آیا اگر جای مهناز افشار بودید، از ایران می‌رفتید، گفت: من جای خانم افشار نیستم و نمی‌دانم ایشان در چه شرایطی این انتخاب را کرده‌اند. به نظرم قشنگ هم نیست که وقتی ما از کسی شرایطش را نمی‌شنویم، داوری کنیم. من شخصاً شدیداً‌و‌قویاً بر این باورم که اگر جایی برای من جایگاه داشته باشد، سرزمین خودم است. شاید یک روزی بچه‌های من اگر نتوانستند اینجا درس بخوانند، برای تحصیل به جای دیگری بروند. این خیلی خوب است که فردی بتواند به جای بهتر برود، اما من باید کنار آدم‌هایی باشم که قرار است اینجا را بهتر کنند.

گودرزی:منم و این آب‌و‌خاک و زبان

خانم فاطمه گودرزی، بازیگر شناخته شده تلویزیون است و نقش‌های ماندگاری را هم خلق کرده است. او در برنامه «فرمول یک» شبکه یک سیما در برابر پرسش مجری درباره مهاجرت به کشوری دیگر گفت: من پولدار نیستم. من هم مثل بقیه کار می‌کنم و مخارجی دارم. به هر حال هرکدام‌مان مشکلات مالی و اقتصادی خودمان را داریم نه برجی داریم و نه ساختمان اضافه‌ای، همانی است که در آن زندگی می‌کنیم به هر حال باید زندگی کرد. برخی هم جمع می‌کنند تا به آن طرف آب بروند. من خودم علاقه‌ای به مهاجرت ندارم جوان‌ها شاید این قدرت را داشته باشند بروند آن طرف و از صفر شروع کنند، اما شغل من به‌نحوی نیست که جای دیگر پذیرایش باشد.  منم و این آب‌و‌خاک، زبان و گویش.

ضیغمی: ترجیح می‌دهم ودوست دارم ایران باشم

خانم نیوشا ضیغمی، بازیگر جوان سینما چند سالی را به‌خاطر فرزندانش از سینما دور بود و اکنون دوباره به عرصه سینما بازگشته است. وی هم تاکید دارد که ماندن در وطن را به مهاجرت ترجیح می‌دهد. او هم دربرنامه پشت صحنه رادیو تهران در واکنش به مهاجرت مهناز افشار گفت: درباره کاری که خانم افشار انجام داده است، در حال حاضر من هیچ اطلاعی ندارم. اعتقاد شخصی من این است که اینجا بوده‌ام، اینجا مانده‌ام و در اینجا خواهم ماند. با همه اتفاقات عجیب‌و‌غریبی که می‌افتد و هر روز هم درگیرش هستیم ترجیح می‌دهم ودوست دارم اینجا باشم. من اینجا جوانی‌ام را گذاشتم و با تلاش به این جایگاه رسیده‌ام و ترجیح می‌دهم که همین‌جا بمانم.

منبع: صبح نو

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج