اخبار ویژه

کد خبر : 250378 تاریخ ثبت : 1398/9/5 18:44:12

صادرات نفت متوقف نمی‌شود

صادرات نفت متوقف نمی‌شودسخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان نمی‌توانند صادرات نفت ما را متوقف کنند، خطاب به دشمنان کشور گفت: زمانی که تعیین تکلیف می‌کردید گذشت.

به گزارش آزادنما؛

سردار رمضان شریف ظهر سه‌شنبه در مراسم گرامیداشت روز بسیج در جزیره خارگ با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی جمعیت کشور حدود ۳۵ میلیون نفر بود و اکنون در ۴۰ سالگی انقلاب جمعیت کشور به بیش از ۸۰ میلیون نفر رسیده است.

وی با اشاره به اینکه حدود ۴۵ میلیون نفر از جمعیت کشور مبارزات ملت برای کوتاه کردن دست بیگانگان و در هم شکستن رژیم وابسته و غارتگر و خاندان پهلوی را به خاطر ندارند افزود: مردم ضربات زیادی خورند تا این کشور از چنگال آمریکایی‌ها و از حلقوم انگلیسی‌ها بیرون بیاید.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مردم امروز ایران کودتاها و جنگ تحمیلی را به خاطر ندارند، تصریح کرد: حتی برخی از مردم ایران دوران تثبیت نظام اسلامی را نیز به خاطر ندارند.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی به همت ملت از دست اجانب نجات یافته است، تصریح کرد: دیدن و ملموس در صحنه بودن با شنیدن خیلی متفاوت است. در دوران دفاع مقدس بماران‌های مکرر را در خارگ شاهد بودیم ولی نسل جدید این مسائل را به خاطر ندارد.

کسانی که خون ملت را مکیدند خود را دلسوز می‌دانند

سردار شریف خاطرنشان کرد: از عجایب تاریخ بشر است که کسی که ۳۰ کاخ را در نقاط مختلف دنیا با پول یک ملت و چپاول یک ملت در اختیار دارد و آمریکایی‌ها از فساد آنها تعجب می‌کنند و سر تا پا فساد و چپاول بوده‌اند، در این شرایط به خود جرات داده‌اند که خود را طرفدار ملت ایران دانسته‌اند و می‌گویند جمهوری اسلامی ایران حق مردم را نمی‌دهد.

وی با اشاره به اینکه ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر از مردم خوب این ملت توسط منافقین به شهادت رسیده‌اند خاطرنشان کرد: در تاریخ بشر کمتر سابقه دارد که گروهی از داخل یک کشور در زمان جنگ خارجی به صف دشمن بپیوندند و به دشمن کمک کنند علیه سرزمین مادری خود که این فرقه ضاله این کار را کردند و علیه کشور عملیاتی هم انجام دادند و تلفات سنگینی هم دادند. مردم ایران این گروه را منفور می‌داند و حالا این گروهک خود را مدافع ملت ایران می‌دانند.

نقش منافقین و خاندان پهلوی در اغتشاش‌ها

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: خاندان پهلوی و گروهک‌های منافقین فکر می‌کنند ملت ایران فراموش کرده‌اند که اینها چه ضربه‌هایی به ملت زده‌اند. اغتشاش‌های اخیر توسط اینها و با پول اینها انجام شده است.

وی تاکید کرد: ملت ایران با سیل خروشان حضور خود در صحنه و نیروهای امنیتی در ۴۸ ساعت به این مسائل پایان دادند و راهپیمای ملت ایران اسلامی برای حمایت از نظام و انقلاب و رهبری و پایان‌بخشی به این یاوه‌گویی‌ها انجام شد.

سردار شریف تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران مظهر یک گفتمان است که در جهان گوش شنوا یافته است و محور مقاومتی است که آمریکا و صهیونیسم‌ها را به خاک مذلت نشانده است.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) با دوراندیشی که داشتند و تاریخ را به خوبی می‌دانستند و کشور و دشمنانش را خوب می‌شناخت بسیج و سپاه را تاسیس کردند. بسیج به معنای کل ملت ایران و همه کسانی است که دل در گرو عمران و آبادنی و عزت ایران دارد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما آن موقع ۳۵ میلیون جمعیت داشتیم و امام فرمودند بسیج ۲۰ میلیونی باید تشکیل شود و بعد هم دیدیم که با اتفاقاتی که در کشور افتاد بسیج چه دستاوردهایی را داشت.

بسیج پیشتاز مقابله با دشمنان

وی ادامه داد: اگر بسیج نبود در دوران دفاع مقدس معلوم نبود که در دفاع مقدس و یا ناامنی‌های نقاط مرزی کشور مشخص نبود چه اتفاقی می‌افتد و این بسیجی‌ها بودند که با انگیزه و ایمان بالای خود در صحنه خطر حضور یافته و خطر را دفع می‌کردند.

مسئول روابط‌عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: در همین حادثه اخیر که اغتشاش‌گران به جان امنیت و حیثیت کشور افتادند، آمار شهدای بسیج بالاتر است و حضور میدانی بسیج شفاف‌تر و ملموس‌تر بود و توانست این مسال را جمع کند. بسیج در دفاع مقدس، سازندگیع محرومیت زدایی، کمک به وزارت‌خانه‌ها و . . . درخشیده است.

وی افزود: امروز دانشمندانی را عرصه پهباد و عرصه موشکی و در حوزه اقتصاد پایدار داریم و خواهیم داشت. کارهای بزرگی در اوج تحریم‌های دشمن صورت گرفته است و زیرساخت‌هایی با همه این تنگناها ایجاد شده است.

دشمن نمی‌تواند صادرات نفت ما را متوقف کند

سردار شریف افزود: دشمن نمی‌تواند صادرات نفت ما را متوقف کند. جوانان ما اجازه نمی‌دهند که دشمن هر کاری خواست کند. ایران اسلامی ۴۰ سال در مقابل دشمن ایستاده است و در هر پرونده‌ای پیروز شده است و در مقابل جنگ و کودتا و داعش و  . . . ایستاده و دشمنان حریف گفتمان مقاومت و تدابیر رهبر انقلاب و ایستادگی ملت ایران نشده اند.

وی بیان کرد: زمانی که تعیین تکلیف می‌کردید گذشت. می گفتند ناو را راه‌انداختیم و همه می‌ترسیدند ولی امروز جرات نمی‌کنند که بگویند کدام ناو را از کجا به کجا می‌بریم. در عرصه دفاعی به حدی از قدرتمندی رسیده‌ایم که دشمن قادر نیست کوچکترین حرکتی را انجام دهد و همین باعث شده به اغتشاش و فتنه روی بیاورد. دست دشمن امروز خالی است و قدرت و سرمایه انقلاب اسلامی در عمران و آبادانی این سرزمین با گذشته قابل مقایسه نیست.

ملت ایران تسلیم نمی‌شود

سخنگوی سپاه ادامه داد: به دومین سال شروع تحریم‌ها می‌رسیم و هیچ کاری نتوانستید کند. خدمات نظام به مردم کمتر نشده است. مشکلاتی را ایجاد کرده‌اید ولی ملت ایران یاد گرفته است که چگونه تهدیدات شما را به فرصت‌های طلایی تبدیل کند. به مدد تفکر بسیجی از بسیاری از خدمات بیگانگان بی‌نیاز شده‌ایم.

وی اضافه کرد: مطالب فضای مجازی مبنی بر توسعه سرشار در دوران پهلوی فریبی بیش نیست و بخش عمده منابع کشور توسط بیگانگان غارت می‌شد. سازمان برنامه رژیم شاهد در بهمن ۵۶ گزارش می‌دهد که ۷۰ درصد ملت ایران در روستاها زندگی می‌کنند. روستاهای بدون گاز و برق و آب و بهداشت آن دوران را نگاه کنید.

مسئول روابط‌عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: فکر می‌کنند ملت این مسائل را یادش رفته است که پزشکان بنگلادشی و هنید در ایران خدمات می‌دانند ولی امروز توریسم درمانی در ایران داریم و بیش از پنج میلیون دانشجو در ایران مشغول به تحصیل هستند.

باید سواد رسانه‌ای را افزایش دهیم

وی با اشاره به اینکه بخش زیادی از مدیریت‌های کشور را خانم‌ها ارائه می‌کنند، افزود: الگوی خانم‌های ایران فاطمه زهرا و زینب کبری است. ولی دشمن می‌خواهد خانمی مثل مسیح علی‌ناد را به عنوان الگو معرفی کند. خانم‌های ایرانی به سرآمد بانوان در منطقه تبدیل شده‌اند.

سردار شریف گفت: رهبر انقلاب اسلامی مردمدارترین فرد از گذشته تاکنون است و این موضوع را می‌توان در سخنان و فرامین و دستورات و فکر و ذکر ایشان می‌تواند دید که همیشه به فکر مردم و خصوصا به فکر مستضعفان بوده است. این مسائل باعث تعجب است که فردی مثل ترامپ خود را به فکر مردم ایران بداند و نامه بنویسد.

وی با تاکید بر اینکه باید سواد رسانه‌ای را در کشور افزایش دهیم، تصریح کرد: این رسانه‌های بیگانه صاحب دارند و به فکر انتقام شکست‌هایی هستند که از ملت ایران خورده‌اند.

سخنگوی سپاه با بیان اینکه آینده روشنی در انتظار این ملت است، خاطرنشان کرد: دشمن می‌خواهد شرایط کشور را بحرانی و آینده کشور را تیره و تار جلوه دهد؛ غافل از اینکه نظام جمهوری اسلامی باعث افزایش عزت این ملت بوده است.

دشمن حیران و مستاصل است

وی اضافه کرد: در ۴۰ سال آینده و با گام دوم انقلاب این دشمن است که شکست‌های پی در پی را تجربه خواهد کرد. دشمن حیران و مستاصل است. وزیر خارجه آمریکایی در فکر براندازی است و می‌خواهد جمهوری اسلامی ایران را به عقب براند که اینها ناشی از ناتوانی آنها است.

مسئول روابط‌عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه شکست و پیروزی معنا و مفهومی برای ما ندارد، افزود: ولایت‌مداری دارای خیر و برکت بسیار زیادی است. در مقابله با داعش می‌توان این موضوع را به خوبی مشاهده کرد. پیروزی‌ها به برکت تدابیر رهبری و تلاش و مجاهدت فرزندان این سرزمین محقق شده است.

وی تاکید کرد: برای پاسداران افتخار است که در هر صحنه‌ای که خطری وجود داشته باشد، پیش‌قدم باشند. بسیج کلید طلایی حل مشکلات این کشور از بدو تاسیس بوده و در آینده نیز اینچنین خواهد بود./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج