اخبار ویژه

کد خبر : 250352 تاریخ ثبت : 1398/9/5 08:47:39

۳ کشتی صیادی در خلیج‌فارس توقیف شد/ تشکیل بسیج دریایی

۳ کشتی صیادی در خلیج‌فارس توقیف شد/ تشکیل بسیج دریاییفرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: در ۲۰ روز گذشته منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران سه شناور متخلف که اقدام به صید مخرب و غیرمجاز ترال در خلیج‌فارس می‌کردند را توقیف کرد.

به گزارش آزادنما؛ سردار رمضان زیراهی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به تشکیل بسیج دریایی در این نیرو اظهار داشت: با تشکیل بسیج دریایی با صیادان متخلف به ویژه صید مخرب ترال در خلیج‌فارس برخورد می‌شود.

وی از تشکیل بسیج دریایی در نیروی دریایی سپاه خبر داد و بیان کرد: در راستای برخورد با متخلفان در صید غیرمجاز ترال در آب‌های خلیج‌فارس بسیج دریایی تشکیل‌شده است.

زیراهی با اشاره به توقیف سه شناور صیادی متخلف خاطرنشان کرد: در ۲۰ روز گذشته منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران در راستای تشکیل بسیج دریایی، ۳ شناور متخلف که اقدام به صید مخرب و غیرمجاز ترال در خلیج‌فارس می‌کردند توقیف و تحویل مقامات ذیربط شد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از اجرایی شدن ساخت ۳۲۳ مسکن روستایی و مددجویی توسط منطقه دوم نیروی دریایی خبر داد و گفت: بخشی از این واحدهای مسکونی تحویل مددجویان و بخشی هم تا پایان امسال تحویل می‌شود.

وی با بیان اینکه نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، کشور را از هرگونه ترفند و توطئه دشمنان مصون نگه می‌دارد افزود: کنگره سرداران و ۲۱۲۱ شهید استان بوشهر برگزار خواهد شد که در این راستا یادواره شهدا در بخش‌ها، شهرها و روستاها در حال برگزاری است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به مأموریت این نیرو در اجرای طرح‌های مختلف خاطرنشان کرد: نیروی دریایی سپاه علاوه بر صیانت و حفاظت از امنیت خلیج‌فارس، در طرح‌های مختلف از جمله مقابله با صیادان متخلف و اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی مشارکت می‌کند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج