اخبار ویژه

کد خبر : 250338 تاریخ ثبت : 1398/9/4 09:39:21

عوامل اغتشاشگر در استان بوشهر در همان لحظات اولیه دستگیر شدند

عوامل اغتشاشگر در استان بوشهر در همان لحظات اولیه دستگیر شدندفرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به شناسایی و دستگیری عوامل آشوب‌گر گفت: نیروی انتظامی با همکاری نیروهای امنیتی تعدادی از عوامل اغتشاشگر را در همان لحظات اولیه دستگیر کردند و در مدت زمان کوتاهی آرامش و امنیت به استان بوشهر بازگشت.

به گزارش آزادنما؛

سردار خلیل واعظی عصر امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از مشارکت مردم در برنامه‌ها و ماموریت‌های نیروی انتظامی اظهار داشت: مشارکت مردم در برنامه‌ها و طرح‌های نیروی پلیس به‌ویژه برقراری امنیت حائز اهمیت است و جای سپاسگذاری و قدردانی دارد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر امنیت مردم و اموال عمومی را خط قرمز پلیس دانست و تاکید کرد: اولویت پلیس برقراری نظم و امنیت و حفظ جان مردم و اموال عمومی است، پلیس با افرادی که ناقض امنیت بوده و بیت‌المال و اموال شهروندان را تخریب کنند، قاطعانه برخورد می‌کند.

وی با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی به اغتشاشات اخیر در برخی شهرها پرداخت و خاطرنشان کرد: با توجه به نارضایتی تعدادی از شهروندان در مورد اجرای سهمیه‌بندی بنزین، تعدادی از افراد خودفروخته و ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با سوءاستفاده از تجمعات مردمی در برخی از شهرها اقدام به تخریب اموال عمومی در مرکز و تعدادی از شهرهای استان بوشهر کردند.

رئیس پلیس استان بوشهر از دستگیری عوامل اغتشاش‌گر خبر داد و بیان کرد: نیروی انتظامی با همکاری نیروهای امنیتی تعدادی از عوامل اغتشاشگر را در همان لحظات اولیه دستگیر کردند و تعدادی دیگر شناسایی شده‌اند و دستگیری آنها در حال اقدام است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با اشاره به اینکه آرامش به استان برگشته است تصریح کرد: خوشبختانه با تدبیر و تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی و بصیرت مردم ولایتمدار استان بوشهر، در مدت زمان کوتاهی آرامش و امنیت به سطح شهرهای استان بازگشت.

واعظی با بیان اینکه صف مردم  استان بوشهر با صف معدود افرادی که به‌دنبال اخلال و بی‌نظمی هستند جدا است گفت: مردم  با درایت خود اجازه سوءاستفاده به اغتشاشگران نمی‌دهد.

وی با قدردانی از همکاری مردم با نیروی انتظامی در برقراری امنیت تاکید کرد: مردم هر گونه مشاهدات، اخبار و اطلاعات خود را مبنی بر اخلال و بی‌نظمی به پلیس 110 گزارش دهند./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج