اخبار ویژه

کد خبر : 250336 تاریخ ثبت : 1398/9/4 09:36:05

گشت‌های رضویون در استان بوشهر اجرا می‌شود/ همکاری بسیج و پلیس

گشت‌های رضویون در استان بوشهر اجرا می‌شود/ همکاری بسیج و پلیسفرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از برگزاری گشت بسیجی رضویون با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و ارگان‌های امنیتی و قوه قضائیه در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

سردار علی رزمجو یکشنبه‌شب در همایش هم‌اندیشی متولیان و مجریان گشت‌های رضویون بسیج در برازجان اظهار داشت: امنیت و آرامش مطلوبی در کشور حکم‌فرما است که باعث می‌شود تا کشور بتواند مسیر توسعه و پیشرفت را طی کند.

وی امنیت را یکی از فاکتورهای مهم در هر کشور دانست و اضافه کرد: بسیج در کنار سایر دستگاه‌های امنیتی و نیروهای نظامی و انتظامی نقش بسیار مهمی در تامین امنیت کشور در برهه‌های مختلف داشته است.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه ثبات و پایداری جامعه نیازمند سطح بالایی از امنیت است، بیان کرد: امنیت عمومی جامعه یکی از بارزترین و بسترسازترین وجود بالندگی یک اجتماع است.

وی با اشاره به تشکیل بسیج از اقشار مختلف مردم خاطرنشان کرد: بسیج در کنار نیروهای امنیتی و انتظامی، وظیفه برقراری امنیت در مقیاس جهانی را برای ما به ارمغان و کارنامه درخشان و برجسته‌ای را به‌دست آورده است.

سردار رزمجو با اشاره به دسیسه‌های مختلف دشمنان علیه نظام اسلامی ادامه داد: آشوب‌ها و اغتشاشات  اخیر یک فتنه جهانی بود که با وحدت و همدلی مردم و مسئولان در کنار هم این فتنه سرنگون و نابود شد.

وی افزود: دشمنان امیدواری زیادی به این فتنه داشتند ولی با هدایت‌های پیامبرگونه رهبر معظم انقلاب، پیروزی اقتدار آفرین دیگری به مجموعه انقلاب اسلامی در تاریخ انقلاب و دنیا ثبت شد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از برگزاری گشت بسیجی رضویون در استان بوشهر خبر داد و گفت: هدف از این گشت‌ها کمک به مجموعه‌های انتظامی و امنیتی در برقراری امنیت و آرامش در سطح جامعه است.

وی با اشاره به حضور مستحکم بسیجیان در این گشت‌ها، خاطرنشان کرد: گشت بسیجی رضویون با هماهنگی و همکاری نیروی انتظامی و ارگان‌های امنیتی و قوه قضائیه اجرا می شود./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج