اخبار ویژه

کد خبر : 250327 تاریخ ثبت : 1398/9/3 18:27:49

نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور ۴۰۰ ناشر در بوشهر آغاز به‌کار می‌کند

نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور ۴۰۰ ناشر در بوشهر آغاز به‌کار می‌کندمدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در بوشهر با حضور ۴۰۰ ناشر خبر داد و گفت: این نمایشگاه از اول تا ششم دی‌ماه در نمایشگاه دائمی استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

فاطمه کرمپور ظهر امروز در نشست شورای اطلاع‌رسانی استان بوشهر با تاکید بر توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی اظهار داشت: رسانه‌ها و  خبرنگاران در این عرصه نقش مهمی دارند.

وی، نمایشگاه کتاب را فرصتی مهم برای آشنایی و انس جامعه با کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی دانست و تصریح کرد: پایین بودن سرانه مطالعه کتاب یک ضعف محسوب می‌شود که در راستای تقویت فرهنگ مطالعه باید همگان همکاری کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برخی خشونت‌ها  و رفتارهای نامتعارف را ناشی از فاصله گرفتن با مطالعه کتاب دانست و افزود: باید تلاش کنیم کتاب وارد سبد هزینه خانوار شود.

کرمپور از برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب در بوشهر با حضور 400 ناشر خبر داد و گفت: این نمایشگاه از اول تا ششم دی‌ماه در نمایشگاه دائمی استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی، برگزاری نمایشگاه کتاب را بزرگترین رویداد فرهنگی استان دانست و افزود: در کنار برگزاری نمایشگاه کتاب برنامه‌های جنبی از جمله رونمایی کتاب‌های جدیدالتالیف و آشنایی با نویسندگان استان بوشهر برگزار می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: در هفته کتاب و کتابخوانی 400 برنامه در استان برگزار و 50 تا 100 عنوان کتاب مرجع به حوزه‌های علمیه اهداء شد./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج