اخبار ویژه

کد خبر : 250316 تاریخ ثبت : 1398/9/3 14:07:38

هواشناسی برای بوشهر باران پیش‌بینی کرد

هواشناسی برای بوشهر باران پیش‌بینی کردکارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امشب تا روز سه شنبه با افزایش پوشش ابر روی دریا و برخی نقاط ساحلی این استان به طور متناوب بارش پراکنده باران همراه با وزش باد و احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش آزادنما؛

پیام مساعدی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از روز پنجشنبه با ورود یک سامانه بارشی جدید به طور مجدد هوای استان بوشهر ابری و بارانی می‌شود.

وی بیان کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر کمی تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر و از امشب و فردا روی دریا و برخی نقاط و سواحل استان تمام ابری با احتمال بارش پراکنده باران و گاهی وزش باد و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی ادامه داد: در این مدت جهت وزش باد به طور غالب شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت هشت تا ۲۸ و گاهی تا ۳۶ کیلومتر در ساعت، از امشب و فردا  بتدریج جنوب شرقی تا جنوب غربی با سرعت ۱۰ تا ۳۶ و به طور لحظه‌ای بیش از ۴۰ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده‌است.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ و در هنگام وزش باد روی دریا گاهی بیش از ۱۲۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

مساعدی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان جزر اول دریا ساعت ۰۱:۰۳ بامداد، مد اول ۰۷:۰۶ ، جزر دوم ۱۲:۳۰ و مد دوم ۱۹:۰۶ خواهد بود.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج