اخبار ویژه

کد خبر : 250314 تاریخ ثبت : 1398/9/3 14:06:14

پهلوگیری نخستین کشتی ۳۲ هزار تنی برنج ‌در بندر بوشهر

پهلوگیری نخستین کشتی ۳۲ هزار تنی برنج ‌در بندر بوشهرمدیر‌کل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر از رونق گرفتن بندر تجاری بوشهر خبرداد و گفت: در این راستا نخستین کشتی حامل کالای اساسی در اسکله بندر بوشهر به ظرفیت ۳۲ هزار تن برنج پهلو می‌گیرد.

به گزارش آزادنما؛

سید محمد هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با بیان اینکه کالاهای اساسی در انبارهای استان ذخیره سازی شده اظهار داشت: به منظور تامین کالای مورد نیاز مردم‌، اکنون برنج و دیگر اجناس در حال توزیع  است.

وی از پهلوگیری نخستین کشتی تامین کالاهای اساسی در بندر بوشهر خبر داد و بیان کرد: برای ذخیره سازی و تامین کالاهای اساسی طی روزهای آینده نخستین کشتی حامل برنج به ظرفیت 32 هزار تن در اسکله بندر بوشهر پهلو می‌گیرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر با تاکید بر رونق یافتن بندر بوشهر خاطر نشان کرد: با تخلیه نخستین کشتی حامل 32 هزار تن برنج در اسکله بندر بوشهر، این بندر پس از شش سال در امر تخلیه کالاهای رونق می‌گیرد.

هاشمی، با بیان اینکه تردد کشتی‌های بزرگ در بندربوشهر پس از تخلیه کشتی 32 هزار تنی ادامه دارد تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان امسال 4 فروند کشتی دیگر حامل کالاهای اساسی برای تخلیه در بندر بوشهر پهلو می‌گیرد.

وی با بیان اینکه کالاهای مورد نیاز و اساسی مردم در انبارها، ذخیره سازی شده است افزود: هیچ نگرانی در تامین کالاهای اساسی بر اساس قیمت مصوب در استان بوشهر وجود ندارد و تمام اجناس اساسی در حال توزیع است.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج