اخبار ویژه

کد خبر : 250311 تاریخ ثبت : 1398/9/3 12:34:21

پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد با کالدرون

پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد با کالدرونگفته می شود باشگاه پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد با سرمربی آرژانتینی خود است.

به گزارش آزادنما؛

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در اولین دیدار از رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر میزبان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان بود و در پایان با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف نتیجه را واگذار کرد.

از نکات جالب توجه در این بازی می‌توان به دقایق پایانی این بازی اشاره کرد. جایی که گابریل کالدورن سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل محرومیت انضباطی از حضور روی نیمکت سرخ‌پوشان محروم بود، لحظات پایانی بازی قصد داشت از روی سکو‌ها راهی رختکن شود، اما هواداران پرسپولیس که از نتیجه بازی ناراحت بودند اعتراض خود را به گوش سرمربی فعلی این تیم رساندند.

 

پس از فشار هواداران، مدیران پرسپولیس هم دست به کار شدند و به این مربی اولتیماتوم دادند تا در بازی‌های پیش رو نتایج بهتری کسب کند و در غیر اینصورت اخراج می‌شود.

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس در آستانه فسخ قرارداد با سرمربی آرژانتینی خود است تا مربی دیگری را جایگزین او کنند. کالدرون تاکنون نتواسته نتایج خوبی بدست آورد و مدیران پرسپولیس از او راضی نیستند.  

لجبازی‌های بی دلیل با سید جلال حسینی و نیمکت نشینی این بازیکن و تغییرات پی در پی در ترکیب تیم قهرمان نشان می‌دهد کالدرون تصمیم داشت بساط برانکو را برچیند و با روشی جدید تیم را بسازد که در نهایت در صورت پیروزی و احتمالا قهرمانی متهم نشود که صاحب این تیم برانکو است و او در موفقیت کمترین نقش را داشته است و به همین دلیل نتوانسته نتایج خوبی بگیرد.

البته باشگاه پرسپولیس هنوز به خبر فسخ قرارداد با کالدرون واکنش رسمی نداشته است./باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج