اخبار ویژه

کد خبر : 250295 تاریخ ثبت : 1398/9/2 16:43:21

اهالی مناطق زلزله‌زده دشتی در بازپرداخت تسهیلات ناتوان هستند

اهالی مناطق زلزله‌زده دشتی در بازپرداخت تسهیلات ناتوان هستندنماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اهالی مناطق زلزله‌زده دشتی در بازپرداخت تسهیلات ناتوان هستند.

به گزارش آزادنما؛

سید کمال الدین شهریاری ظهر شنبه در نشست بررسی وضعیت بازپرداخت تسهیلات زلزله سال ۹۲ بخش شنبه و طسوج اظهار داشت: در ابتدای سال ۹۲ زلزله شدیدی در بخش شنبه و طسوج رخ داد و خرابی های زیادی نیز به دنبال داشت که تعداد زیادی از عزیزانمان در این حادثه جان خودشان را از دست دادند.

وی افزود: در آن زمان در راستای کاهش آلام مردم همه دستگاه‌های اجرایی مشارکت خوبی داشته اند و بانک مسکن تسهیلات ساخت منازل مسکونی پرداخت کرده اند.

وی افزود: شغل اکثر شهروندان و روستائیان کشاورزی است و خیلی از افراد نیز تحت پوشش نهاد های حمایتی هستند که در پرداخت تسهیلات ناتوان هستند.

شهریاری ادامه داد: در چند سال اخیر اقدامات و پیگیری‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری دشتی نیز بر ضرورت مقاوم سازی منازل مسکونی در سطح روستاها تاکید کرد و گفت: دهیاران اهتمام جدی نسبت به این موضوع داشته باشند.

روح الله قلی زاده تنگستانی افزود: تاکنون در زمینه مقاوم سازی منازل مسکونی کارهای خوبی در سطح شهرستان صورت گرفته که از این حیث رتبه برتر استان به خود اختصاص داده است./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج