اخبار ویژه

کد خبر : 250288 تاریخ ثبت : 1398/9/2 10:59:18

برائت بندرنشینان از آشوبگران/بوشهری‌ها میخ آخر را به تابوت فتنه کوبیدند

برائت بندرنشینان از آشوبگران/بوشهری‌ها میخ آخر را به تابوت فتنه کوبیدندمردم بوشهر با خلق حماسه‌ای بزرگ علیه فتنه‌گران و آشوب‌طلبان، میخ آخر را به تابوت فتنه زدند.

به گزارش آزادنما؛

خشم و نفرت مردم از شمال به جنوب غربی کشور رسید و بندرنشینان بوشهر با حضور حماسی خود صحنه های زیبایی را از بصیرت یک ملت خلق کردند تا نشان دهند حسابشان از آشوبگری‌هایی که طی چند روز گذشته توسط تعداد معدودی اغتشاشگر در کشور رخ داد، جدا است و آن‌ها همچنان پای آنچه خون داده‌اند، ایستاده‌اند.

راهپیمایی مردم شهر بوشهر صبح امروز از ساعت 9:30 دقیقه از بلوار امام خمینی(ره)، نبش خیابان فاطمیه آغاز شد و مردم همیشه در صحنه دیار رئیسعلی دلواری بار دیگر با حضور حماسی خود مشت محکمی را بر دهان استکبار زدند و برائت خود را از آشوبگران اعلام داشتند.

این راهپیمایی حماسی که تا میدان امام خمینی(ره) ادامه داشت بوشهری‌های با بصیرت هرچند برای تحقق مطالبات اقتصادی خود خواستار توجه جدی دولتمردان هستند اما راه اعلام انتقاد و گلایه خود از شرایط اقتصادی را آشوبگری در خیابان‌ها نمی‌دانند و بر همین اساس امروز همچون دیگر نقاط کشور به صورت خودجوش در این راهپیمایی حضور حداکثری پیدا کردند.

مسؤولین بوشهر نیز در این راهپیمایی به صف راهپیمایان پیوستند و فریاد انزجار از آشوبگر سر دادند. در این راهپیمایی مردم با در دست داشتن دست نوشته و پلاکارهایی با مضمون«مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر انگلیس» خشم و نفرت خود را از دخالت‌های این کشورها و جهان استکبار و کشورهای مرتجع منطقه نشان دادند.

مردم بوشهر با خلق حماسه‌ای بزرگ علیه فتنه‌گران و آشوب‌طلبان، میخ آخر را به تابوت فتنه زدند و تا به همگان ثابت کنند، هرگز دست از حمایت از ولایت و ارزش های انقلابی و اسلامی بر نمی‌دارند و تا پای جان از امنیت و اقتدار کشور دفاع خواهند کرد.

 

فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج