اخبار ویژه

کد خبر : 250231 تاریخ ثبت : 1398/8/28 20:48:42

همه محورهای ارتباطی استان بوشهر باز است

همه محورهای ارتباطی استان بوشهر باز استمدیرکل راهداری و حمل ونقل استان بوشهر با بیان اینکه بارش باران خساراتی به جاده‌ها وارد نکرده است گفت: اکنون همه محورهای ارتباطی استان بوشهر باز و تردد در جاده‌ها روان است.

به گزارش آزادنما؛

سید حمید رضا علم عصر امروز در نشست ستاد بحران استان بوشهر با بیان اینکه بارش باران خساراتی به جاده‌های استان بوشهر وارد نکرد اظهار داشت: در تمامی جاده‌های استان بوشهر راهداران برای خدمات‌رسانی به مردم مستقر هستند.

وی با اشاره به آبگرفتگی در برخی محورهای استان بوشهر افزود: در بارش‌های 2 روز گذشته یک مورد آب‌گرفتگی در آب‌نما محور چاووشی - درازی در شهرستان دشتی وجود داشت که برطرف شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان بوشهر از روان بودن تردد در  جاده‌ها خبر داد و بیان کرد: اکنون همه محورهای ارتباطی استان بوشهر باز است و مشکلی وجود ندارد.

 علم ریزش کوه در محورهای کوهستانی را مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: ریزش کوه در محور کمربندی عسلویه و سیراف به جم با حضور به موقع نیروهای راهداری برطرف و در زمان حاضر ترافیک روان است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر هم با اشاره به عبور سامانه بارشی از جنوب استان تصریح کرد: سامانه بارشی از روز یکشنبه وارد استان شد و چهارشنبه از جنوب استان بوشهر خارج می‌شود.

فرج‌الله شکوهی‌پور  میانگین بارش نقطه‌ای استان بوشهر را تاکنون  72 میلی‌متر دانست و گفت: بارش باران در این مدت در سال گذشته 110 میلی‌متر و در دراز مدت 29 میلی‌متر بوده است.

وی بیشترین بارندگی را در خارگ به میزان 135.3 میلی‌متر دانست و خاطرنشان کرد: بارش باران در 2 روز گذشته در دیر 100.6 میلی‌متر، جم 91.5 میلی‌متر، برازجان 90.6 میلی‌متر، بوشهر 84.2 میلی‌متر، گناوه 73.8 میلی‌متر، عسلویه 52.1 میلی‌مترو دیلم 35 میلی‌متر ثبت شده است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از کاهش دمای استان بوشهر خبر داد و گفت: پدیده غالب بعد از خروج این توده کاهش محسوس دما و مه شامگاهی و اوایل صبح فردا پیش‌بینی شده است./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج