اخبار ویژه

کد خبر : 250223 تاریخ ثبت : 1398/8/28 18:13:49

قیمت و نرخ جابه‌جایی مسافر و کالا به هیچ وجه افزایش نمی‌یابد

قیمت و نرخ جابه‌جایی مسافر و کالا به هیچ وجه افزایش نمی‌یابدمعاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: به هیچ وجه قیمت و نرخ جابه‌جایی مسافر و کالا افزایش نمی‌یابد و از طریق تعزیرات و واحدهای بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر کنترل و با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

به گزارش آزادنما؛سعید زرین‌فر در نشسست کمیسیون تنظیم بازار استان بوشهر با تاکید بر برگزاری جلسات تنظیم بازار به صورت مستمر در استان بوشهر اظهار داشت: در جلسه قبلی تنظیم بازار استان بوشهر برای سهمیه بنزین برخی وسائل نقلیه ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله آژانس‌های تاکسی تلفنی‌، سرویس‌های مدارس و یا خودروهای وانت‌بار نگرانی وجود داشت که با تخصیص سهمیه بنزین این مشکل برطرف شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با بیان اینکه برای خودروهای وانت‌بار افزایش سهمیه اختصاص یافته است افزود: برای جلوگیری از هرگونه افزایش نرخ‌ کرایه‌های حمل و نقل ناوگان عمومی باری و مسافری، نظارت بر آنها افزایش یافته است.

وی با تاکید بر تامین  بنزین قایق‌های صیادی استان گفت: برای تامین سهمیه بنزین قایق‌های صیادی استان بوشهر پیگیری‌های لازم در حال انجام است که به‌زودی به نتیجه می‌رسد و  در نشست بعدی نهایی و اعلام می‌شود.

زرین‌فر با اشاره به گزارش شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان بوشهر در تامین سوخت مورد نیاز خودروها تصریح کرد: ذخیره سوخت مناسبی در استان بوشهر وجود دارد و هیچ نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

وی، شرایط وجود کالاهای اساسی در استان بوشهر را مطلوب دانست و افزود: بر اساس گزارش اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان بوشهر در تامین کالاهای مورد نیاز جامعه به ویژه کالاهای اساسی هیچ نگرانی و مشکلی وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر  با بیان اینکه به بخش‌هایی که خدمات لازم به جامعه ارائه می‌دهند سهمیه سوخت دریافت می‌کنند تصریح کرد: با توجه به تامین سهمیه بنزین ناوگان حمل و نقل عمومی شهری و برون شهری، به هیچ وجه قیمت و نرخ جابه‌جایی مسافر و کالا افزایش نمی‌یابد و از طریق تعزیرات و واحدهای بازرسی  صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر کنترل و با متخلفان برخورد قاطع می‌شود.

زرین‌فر تاکید کرد: اجازه داده نمی‌شود هیچ کالا و یا خدماتی در جامعه از جمله هزینه‌های حمل و نقل افزایش یابد.

وی، با اشاره به هماهنگی برای حل مشکلات سرویس‌های مدارس گفت: براساس هماهنگی انجام شده قرار است برای تامین بنزین سرویس‌های مدارس بر اساس ثبت این سرویس‌ها در سامانه سپهند بنزین آنان تامین شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر گفت: براساس هماهنگی انجام شده قرار است در تمام شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان‌ها به ریاست فرمانداران تشکیل شود با همین نگاه و روال حل مشکلات  جامعه را مورد توجه قرار دهند.

زرین‌فر نظارت دائم و شبانه‌روزی بر قیمت کالا و خدمات را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: بر این اساس بر قیمت کالا و خدمات نظارت و بازرسی شبانه‌روزی انجام و با متخلفان از سوی دستگاه‌های ذیربط برخورد قاطع می‌شود./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج