اخبار ویژه

کد خبر : 250209 تاریخ ثبت : 1398/8/28 12:31:14

دادستان بوشهر: اخلال‌گران و اغتشاشگران اخیر ‌تحت تعقیب ‌قرار می‌گیرند‌

دادستان بوشهر: اخلال‌گران و اغتشاشگران اخیر ‌تحت تعقیب ‌قرار می‌گیرند‌دادستان بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت گفت: کسانی که سبب خسارات اموال عمومی شده‌اند و اخلال‌گران در نظم و امنیت تحت تعقیب و مجازات قانونی قرار می‌گیرند.

به گزارش آزادنما؛

علی حسن‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با  بیان اینکه مخلان در نظم و امنیت تحت تعقیب و مجازات قانونی قرار می‌گیرنداظهار داشت: لازم است کسانی که در اغتشاشات دچار آسیب شده‌اند برای تحت تعقیب قرار دادن مخلان نظم و امنیت شکایت خود را به دادستانی‌ تحویل دهند.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت افزود: لازم است بانک‌ها، اماکن خصوصی و عمومی که به سبب اغتشاش برخی افراد دچار خسارت شده‌اند، شکایت خود را به‌همراه مستندات لازم برای رسیدگی به مراجع قضایی ارائه کنند چرا که کسانی که سبب خسارات اموال عمومی شده‌اند و اخلال‌گران در نظم و امنیت تحت تعقیب و مجازات قانونی قرار می‌گیرند.

دادستان عمومی و انقلاب استان بوشهر با اشاره به آمادگی دستگاه قضا استان در رسیدگی به پرونده مخلان نظم و امنیت گفت: دستگاه قضایی استان بوشهر با تمام توان برای رسیدگی به شکایت‌ متضرران ناشی از ناآرامی‌های اخیر آماده‌ است.

حسن‌پور تخریب اموال و تاسیسات عمومی و خصوصی را جرم دانست و بیان کرد: دستگاه قضایی با متخلفان در این زمینه برخورد قاطع می‌کند.

وی با تاکید بر هوشیاری مردم که در دام افراد خرابکار، معاند و اشرار نیفتند تصریح کرد: دستگاه قضا بدون اغماض و با اقتدار با مخلان نظم و امنیت و خرابکاران اموال عمومی برخورد قاطع و قانونی می‌کند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج