اخبار ویژه

کد خبر : 250072 تاریخ ثبت : 1398/8/25 17:08:49

گشت های مقابله با گرانفروشی در استان بوشهر فعال شد

گشت های مقابله با گرانفروشی در استان بوشهر فعال شدمدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: هماهنگی با اعضاء تنظیم بازار انجام شده است و اقدامات پیشگیرانه توسط گشت های مشترک سازمان صمت و تعزرات حکومتی از صبح امروز در سراسر استان بوشهر فعال شده است.

به گزارش آزادنما؛ روز گذشته بدون اطلاع قبلی قیمت بنزین افزایش سه برابری داشت که امکان دارد برخی از کالاها افزایش داشته باشد.

مجموعه تعزیرات حکومتی و سازمان صمت استان بوشهر به صورت هماهنگ در حال کنترل بازار هستند.

زهرا افضلی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر در گفت و گو با سپاس با اشاره به افزایش قیمت کالا در بوشهر؛ اظهار کرد: هر گونه افزایش قیمت باید با مصوبه سازمان حمایت باشد و اگر افزایش قیمتی بدون مصوبه باشد تخلف است و برخورد قانونی خواهد شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: هماهنگی با اعضاء تنظیم بازار انجام شده است و اقدامات پیشگیرانه توسط گشت های مشترک سازمان صمت و تعزرات حکومتی از صبح امروز در سراسر استان بوشهر فعال شده است.

افضلی نیا بیان کرد: برای برخورد با گران فروشی باید شاکی خصوصی یا دولتی داشته باشد که بعداز تشکیل پرونده از سازمان های مربوطه پیگیری و با حکم قضایی برخورد می شود.

وی تاکید کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه ۱۳۵ و ۱۲۴ گزارش ها و شکایات خود را ثبت و جهت پیگیری شماره تلفن خود را در سامانه ثبت کنند./سپاس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج