اخبار ویژه

کد خبر : 250068 تاریخ ثبت : 1398/8/25 17:05:05

فریب افکارعمومی با پول دولت

فریب افکارعمومی با پول دولتدرحالی که شهرداری تهران با کم کاری در روز برفی باعث ایجاد مشکلات برای مردم شد خبرگزاری اصلاح طلب برای جبران این کم کاری سیاست پوشش خبری پرحجم را در پیش گرفت.

به گزارش آزادنما؛

درحالی که در پی بارش برف معابر اصلی شمال شهر تهران مسدود شده است و برخی از خیابان ها و بزرگراه های پایتخت قفل شده اند، رسانه های اصلاح طلب اخباری را در دستور کار خود قرار داده اند تا اینگونه به جامعه القا کنند که شهرداری در حال تلاش گسترده برای حل مشکلات است. 

علی رغم اینکه سازمان هواشناسی از بارش باران در روز شنبه خبر داده بود اما شهرداری تهران در مقابله با مشکلات پیش امده از برف پاییزی مانند دیگر امور غافلگیر شد.
 
در این راستا خبرگزاری اصلاح طلب ایسنا که یکی از رسانه های نزدیک به دولت است در خبرهای مختلفی سعی کرده است کم کاری شهرداری تهران در ایجاد تمهیدات لازم برای مقابله با مشکلات بارش برف را با پرکاری و بمباران خبری مخاطب جبران کند. 
 
شهرداری در حالی در این روز برفی بازهم هم غافلگیر شد که در اوائل آبان ماه باران پاییزی باعث مسدود شدن برخی از معابر شهر تهران شد. 
 
«اصغر عطایی»، مدیرکل خدمات شهری شهرداری تهران در روز گذشته درباره تمهیدات شهرداری برای روزهای برفی و بارانی بیان داشت: «با توجه‌ به فاصله‌ای که میان بارش‌های باران در شهر تهران با انجام این پیش‌بینی‌های اخیر وجود داشت، مدیریت شهری فرصت خوبی پیدا کرد تا نقاط دارای مشکل را برطرف کرده و آمادگی قبلی خود را افزایش دهد.»
 
 
اما حالا وی در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا با بیان اینکه از برف صبحگاهی غافلگیر نشدیم، اظهار کرد: « برف در اوج ترافیک صبحگاهی آغاز شد و امکان تردد ماشین آلات شهرداری وجود نداشت و همکاران‌مان به صورت دستی و پیاده اقدام به شن‌پاشی در معابر می‌کنند.»
 
 
صبح امروز پلیس راهنمایی و رانندگی کشور در مصاحبه با رسانه ملی از قفل شدن بسیاری از معابر شمال شهر تهران خبر داده و نقشه ترافیکی شهر تهران نشان می دهد که محورهای شمالی پایتخت پرترافیک است. 
 
 
 
 
 
 
دانا
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج