اخبار ویژه

کد خبر : 250056 تاریخ ثبت : 1398/8/25 02:57:42

اولین رویداد دیجیتال تخصصی فضای مجازی استان بوشهر برگزار می شود

اولین رویداد دیجیتال تخصصی فضای مجازی استان بوشهر برگزار می شودمسئول سازمان فضای مجازی سپاه امام صادق گفت :اولین رویداد دیجیتال تخصصی فضای مجازی بوشهر در چهار حوزه انیمیشن سازی دوبعدی و سه بعدی و نرم افزارهای اندروید برگزار میشود.

به گزارش آزادنما؛

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه امام صادق (ع) صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک بیانیه حکیمانه‌ای است که باعث امیدآفرینی و نگاه امیدوارانه به آینده می‌شود و سازمان فضای مجازی وظیفه خود می‌داند که امیدواری را در جامعه تزریق کند.

فرزاد سیمی در خصوص شاکله این سازمان عنوان کرد: ما پنج مدیریت شمسا (شبکه سایبری نیروهای انقلاب)، متنا (مرکز تولید و نشر انقلاب اسلامی)، مپتا، آی تی و آموزش در سازمان فضای مجازی داریم و معاونت آموزش از مهمترین بخش‌ها بوده و تحلیل ما این است که در حوزه سواد رسانه‌ای استان دارای مشکل هستیم و باید با آموزش این چالش را در جامعه حل کنیم.

وی اظهار داشت: تولیدات مناسب فضای مجازی از راه‌هایی است که می‌توان آسیب‌های فضای مجازی را کاهش داد و همکاران ما در سازمان فضای مجازی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تاکنون اقدامات خوبی را انجام داده‌اند.

وی یادآور شد: به مناسبت هفته بسیج اولین رویداد تخصصی تولید محتوا دیجیتال بسیج در استان بوشهر به مدت ۴۸ ساعت از روز شنبه دوم آذر تا دوشنبه چهارم آذر برگزار می‌شود و حسینیه عاشقان ثارالله میزبان این رویداد است.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: محور این رزمایش در ۴ حوزه انیمیشن‌سازی ۲ بعدی و ۳ بعدی، بازی‌های اندرویدی و نرم‌افزارهای اندروید است.

وی اظهار کرد: این تولیدات در جشنواره داوری می‌شوند و چهارم آذرماه در اختتامیه‌ای از برگزیدگان تجلیل به عمل می‌آید.

وی با بیان اهداف این برنامه تأکید کرد: ما قصد داریم با این تولیدات حجم قابل توجه ای از توان بسیج را در حوزه سایبری محک زده و نخبگان این عرضه را شناسایی کنیم.

سیمی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد بزرگ می‌توانند با مراجعه به سایت bushermajazi.ir فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند و کارت‌های حضور در رویداد را در اختیار آنها قرار خواهیم داد.

مسئول سازمان فضای مجازی سپاه امام صادق (ع) بیان کرد: در آیین رویداد تمامی بسیجیان و کلیه علاقه‌مندان این حوزه استان بوشهر می‌توانند حضور داشته باشند.

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج