اخبار ویژه

کد خبر : 250032 تاریخ ثبت : 1398/8/21 16:45:54

یادواره شهدای رسانه‌ استان بوشهر برگزار می‌شود

یادواره شهدای رسانه‌ استان بوشهر برگزار می‌شودمسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر از برگزاری یادواره شهدای رسانه‌ استان بوشهردر ۱۵ آذرماه امسال خبر داد.

به گزارش آزادنما؛

عبدالله نجفی صبح امروز در نشست کمیته فرهنگی و اطلاع‌رسانی کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر با بیان اینکه این کنگره در 25 دی‌ماه  امسال برگزار می‌شود اظهار داشت: در راستای برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر برنامه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ادبی، اجتماعی و علمی تدارک دیده شده است.

وی، با بیان اینکه تا قبل از برگزاری کنگره سرداران و 2121 شهید استان بوشهر یادواره‌های شهدا در نقاط مختلف استان برگزار می‌شود افزود: یادواره شهداء در قشرهای مختلف جامعه مورد توجه قرار دارد که این یادواره در شهرها و مناطق مختلف استان تدارک دیده شده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با قدردانی از اصحاب رسانه استان به نقش مهم خبرنگاران در اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت پرداخت و افزود: اصحاب رسانه در عرصه‌های گوناگون نقش آفرین هستند که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از جمله رسالت‌های آنان است.

نجفی تولید، تهیه و  تدوین گزارش خبری در راستای فرهنگ ایثار و شهادت را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: یکی از رسالت‌های کمیته فرهنگی کنگره سرداران و 2121 شهید استان تولید آثار فاخر در بخش‌های خبر، گزارش و فضاهای مجازی و فرهنگی است.

وی از برگزاری یادواره شهدای رسانه استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد:با توجه به نقش مهم و موثر خبرنگاران استان  بوشهر در عرصه ایثار و شهادت نخستین یادواره شهدای رسانه استان بوشهر 15 آذرماه در مرکز استان برگزار می‌شود.

نجفی تاکید کرد: بسیج رسانه از ایده‌ها و خلاقیت‌های اصحاب رسانه و فعالان فرهنگی در برپایی یادواره 6 شهید رسانه استان بوشهر استقبال می‌کند./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج