اخبار ویژه

کد خبر : 249998 تاریخ ثبت : 1398/8/19 09:43:04

سپاه استان بوشهر ۱۰۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان احداث کرده است

سپاه استان بوشهر ۱۰۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان احداث کرده استمعاون هماهنگ‌کننده سپاه استان بوشهر با اشاره به مشارکت سپاه در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی گفت: در این راستا یک‌هزار واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد با همکاری سپاه استان بوشهر ساخته شد.

به گزارش آزادنما؛

سرهنگ سهراب انبارکی ظهر امروز در نشست هماهنگی ساخت واحدهای مسکونی ویژه خانواده‌های دو معلولی به بالا با تاکید بر توجه به مطالبات و حل مشکلات مردم اظهار داشت: امروز خاکریز دفاعی ما مردم  هستند و  دشمن قصد دارد این سرمایه اجتماعی  از ما بگیرد.

وی، مردم به ویژه نیازمندان، مستضعفان و محرومان را ولی نعمت مسئولان دانست و افزود: باید با تلاش و خدمتگذاری مسئولان مزد و حق مردم اداء و رضایت جامعه فراهم شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان بوشهر با بیان اینکه رضایت مردم برای ما بسیار مهم است گفت: سپاه استان بوشهر در رسیدگی به مطالبات مردم به ویژه در نقاط محروم و دور افتاده از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کند.

سرهنگ انبارکی از ساخت منازل مددجویی با همکاری سپاه استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در راستای خدمات رسانی به محرومان سال گذشته یک‌هزار واحد مسکونی مددجویی کمیته امداد با همکاری سپاه استان بوشهر ساخته شد.

وی، با تاکید بر همکاری ساخت واحدهای مسکونی ویژه خانواده دو معلولی افزود: براساس تفاهم‌نامه منعقد شده منزل  ویژه خانواده‌های دو معلولی به بالا توسط بهزیستی و با همکاری سپاه و خیران ساخته می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان بوشهر  از فعالیت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه خبر داد و خاطر نشان کرد: در راستای محرومیت‌زدایی قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف فعالیت می‌کند که  نقش مهمی در رفع محرومیت به ویژه در روستاها دارد.

سرهنگ انبارکی با تاکید بر استفاده از ظرفیت گروه‌های جهادی در رفع مشکلات محرومان تصریح کرد: از ظرفیت گروه‌های جهادی  و مجمع خیران شهرستان‌ها در ساخت واحدهای مسکونی خانواده‌های 2 معلولی به بالا  استفاده شود.

وی، با تاکید بر بهره جستن از ظرفیت مساجد برای یاری کردن خیران و اطلاع رسانی این عمل خیرخواهانه گفت:مردم خیرو نیکوکار همواره در همه عرصه‌ها یاری‌گر محرومان بودند و در صحنه‌های مختلف انقلاب نقش مهم و موثر خود را نشان داده‌اند./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج