اخبار ویژه

کد خبر : 249992 تاریخ ثبت : 1398/8/19 09:26:54

گروه‌های جهادی با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه می‌کنند

گروه‌های جهادی با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه می‌کنندمعاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: گروه‌های جهادی با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه می‌کنند.

به گزارش آزادنما؛ سهراب انبارکی پیش از ظهر شنبه در نشست هماهنگی ساخت واحدهای مسکونی معلولان استان بوشهر اظهار داشت: رفع مشکلات مردم و تلاش برای تامین نیازهای آنها یک ضرورت است و در این راستا از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه مردم محکم در مقابل مشکلات ایستادگی کرده‌اند ادامه داد: مردم نباید بیش از این دچار سختی شوند و باید تلاش شود تا برای رفع مشکلات مردم اقدامات لازم صورت گیرد.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به همکاری بهزیستی و سپاه در تامین مسکن مددجویان بیان کرد: ۳۰۰ واحد مسکونی ساخته می‌شود که در مرحله نخست و طی شش ماه ۱۵۰ واحد آن احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه گروه‌های جهادی با اخلاص و پیگیری، کارها را با کمترین هزینه و روحیه جهادی پیش می‌برند، تصریح کرد: دستگاه‌های اجرایی و مسئولان نباید از ظرفیت بالای گروه‌های جهادی غافل شوند.

انبارکی با تاکید بر لزوم تشکیل مجمع خیرین شهرستان‌ها، افزود: برای رفع مشکلات و تامین نیازهای مردم باید از ظرفیت‌های خیرین به خوبی استفاده شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر خاطرنشان کرد: نباید از ظرفیت مساجد، پایگاه‌های بسیج محلات و دیگر اقشار تخصصی جامعه برای انجام اقدامات جهادی غافل شد./مهر

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج