اخبار ویژه

کد خبر : 249965 تاریخ ثبت : 1398/8/18 11:28:53
واعظی

کمیته ملی مقابله با آلودگی هوای عسلویه به زودی نهایی می‌شود

کمیته ملی مقابله با آلودگی هوای عسلویه به زودی نهایی می‌شودرئیس دفتر رئیس جمهور گفت: برای اجرایی کردن مصوبه سفر اسفندماه پارسال رئیس جمهوری به استان بوشهر کمیته‌ای ملی در راستای مقابله با آلودگی هوای عسلویه تشکیل شده که امیدواریم هرچه زودتر نهایی شود.

به گزارش آزادنما؛

محمود واعظی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت:  موضوع محیط زیست جزو اولویت‌های اصلی دولت است که باکمال تاسف در عسلویه وضعیت محیط زیست با شهرهای دیگر کشور تفاوت دارد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری افزود: در این رابطه در سفر رئیس جمهوری به استان کمیته ویژه‌ای در این زمینه تشکیل و نشست‌های آن با جدیت در سطح استانی و ملی تشکیل شده است.  این کمیته به چارچوب خوب رسیده که امیدواریم هر چه زودتر مباحث مربوط به آلودگی عسلویه را نهایی کنیم.

وی  با اشاره به اینکه  بودجه‌ اجرا  این مصوبه‌ها توسط وزارت نفت تامین شده است ادامه داد: این بودجه برای محیط زیست، کاهش آلودگی هوا و هم برای اقداماتی در سطح شهر عسلویه برای رفاه بیشتر مردم است. روند پیشرفت پروژه‌های مصوب سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر به‌ ویژه در شهرستان عسلویه مطلوب ارزیابی شد.

واعظی ابراز کرد: تاکنون ۵۱۳ میلیارد از اعتبارات سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر تخصیص یافته و مابقی آن نیز در موعد مقرر تخصیص می‌یابد. ایجاد پارک‌ها، مکان‌های ورزشی و ساختمان بیمارستان اقدامات خوبی است که تاکنون انجام شده است.

وی ادامه داد:  استفاده از نیروهای بومی از فرصت‌های شغلی در عسلویه در مقایسه با سال‌های گذشته پیشرفت بسیار خوبی داشته که امیدواریم امسال نیز این روند تداوم داشته باشد. در مجموع آنچه که مصوبه‌های سفر است و آنچه که مدیریت استان به عنوان سند توسعه هدف‌گذاری کردند در بخش‌های مختلف بویژه در بخش صنعت و کشاورزی بخوبی در حال پیشرفت است./فارس

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج