اخبار ویژه

کد خبر : 249958 تاریخ ثبت : 1398/8/14 15:04:02

بندر بوشهر رتبه نخست مدیریت بحران و پدافند غیرعامل کشور را کسب کرد

بندر بوشهر رتبه نخست مدیریت بحران و پدافند غیرعامل کشور را کسب کردمدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: این اداره کل در ارزیابی عملکرد ستاد اجرایی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و اچ اس ایی در میان بنادر کشور موفق به کسب رتبه نخست کشوری شد.

به گزارش آزادنما؛

سیاوش ارجمندزاده روز سه‌شنبه در این ارتباط افزود: همه موضوع‌های مدیریت بحران در بحث پیشگیرانه، مدیریت ریسک، برنامه زمان‌بندی اجرای الزام‌ها، تجزیه و تحلیل حوادث از جمله شاخص‌های منجر به کسب این موفقیت است.

وی بیان کرد: بهبود مستمر در شاخص‌های شبه حوادث، محیط زیست، بهداشت اماکن و ایمنی اسکله‌ها، ساختمان، انبارها و شناورهای خدماتی از دیگر موارد تاثیرگذار در اختصاص رتبه نخست کشور در مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و اچ اس ایی به بندر بوشهر است.

ارجمندزاده یادآورشد: ستاد اجرایی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و اچ اس ایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر شامل مدیرکل، معاونان، روسای ادارات و کارگروه مدیریت بحران است.

وی اظهار داشت: در هفته پدافند غیرعامل ویژه برنامه‌های مختلف در اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اجرا شده که از مهم‌ترین آنها می‌توان به آمادگی جسمانی بانوان، مانور زیستی، آموزش احیا و امداد نجات توسط کارکنان اورژانس و همایش استانی پدافند غیرعامل اشاره کرد.

ارجمندزاده گفت: همزمان با هفته مدیریت بحران نیز همایش مدیریت بحران و  مانور آن در برج اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر برگزار می‌شود./ایرنا

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟

  - نتایج