اخبار ویژه

کد خبر : 251338 تاریخ ثبت : 1398/11/1 09:34:19

فراخوان جشنواره ابوذر استان بوشهر تا۱۲ بهمن‌ماه تمدید شد

فراخوان جشنواره ابوذر استان بوشهر تا۱۲ بهمن‌ماه تمدید شد​مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره ابوذر استان بوشهر۱۲ بهمن تعیین شده است.

به گزارش آزادنما؛

عبدالله نجفی  بعدازظهر امروز در نشست بررسی برگزاری پنجمین جشنواره ابوذر استان بوشهر  با اشاره به تمدید ارسال اثار به جشنواره  اظهار داشت: با توجه به برگزاری کنگره سرداران و 2000  شهید استان بوشهر در 25 دی ماه و اضافه شدن بخش ویژه تجلیل از آثار رسانه‌ای مرتبط با این کنگره ، زمان برگزاری پنجمین جشنواره ابوذر استان بوشهر تمدید شده است.

وی زمان آخرین مهلت  ارسال  آثار به پنجمین جشنواره ابوذر استان بوشهر را 12  بهمن دانست و افزود: آخرین مهلت دریافت آثار پنجمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر تا پایان وقت اداری روز 12 بهمن ماه برنامه‌ریزی شده و اهالی رسانه استان می‌توانند آثار مربوط به بازه زمانی 15 دی ماه سال قبل تا 30 دی ماه امسال را به ایمیل جشنواره ارسال کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با اشاره به اینکه جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان بوشهر بر بستر بیانیه گام دوم انقلاب برگزار می‌شود تصریح کرد: با نگاه به اهداف و ارزش‌های انقلاب و بر بستر بیانیه گام دوم انقلاب ، جشنواره ابوذر که نقش به‌سزایی در ارتقای کیفی سطوح مختلف آثار رسانه ای در سطح استان بوشهر داشته برگزار می‌شود.

نجفی خاطر نشان کرد:در کنار توجه به بیانیه گام دوم انقلاب به دنبال پیاده سازی منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص الگوسازی از شخصیتی مانند شهید نادر مهدوی در تراز یک چهره مبارز بین‌المللی در این جشنواره هستیم.

وی افزود: گردآوری آثاری ماندگار و فاخر در قالب خبر، گزارش، تیتر، مصاحبه، مقاله، عکس و موشن گرافیک را به عنوان یک اصل در جشنواره امسال ابوذر پیگیری می‌کنیم.

مسئول بسیج رسانه استان بوشهر تصریح کرد:با توجه به تجربه برگزاری چهار ساله جشنواره ابوذر در سطح استان که با مشارکت خوب اصحاب رسانه همراه بوده انتظار می‌رود که در جشنواره پنجم نیز تولیدات رسانه ای مناسبی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شود.

نجفی بیان کرد: افزایش و غنی‌سازی فرهنگ رسانه انقلابی در بین اصحاب رسانه، ایجاد فضای رقابتی مثبت، تزریق نشاط و امید به جامعه در کنار بیان مسائل و مشکلات صنفی حوزه اطلاع رسانی و معرفی آثار برتر به جشنواره کشوری از جمله اهداف و انگیزه‌های برگزاری جشنواره ابوذر در استان بوشهر است.

وی، دفاع مقدس و جبهه مقاومت، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی را از جمله محورهای این جشنواره دانست و بیان کرد: امسال موضوع‌های کشوری این جشنواره شامل مسائل صنفی خبرنگاران، دستاوردهای انقلاب اسلامی،دفاع و جبهه مقدس، موضوع های آزاد اجتماعی، بصیرت و دشمن شناسی، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بسیج و حوزهای اقدام، محرومیت‌زدایی و رونق تولید به مرحله داوری می‌رسد./تسنیم

اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
 • پربازدیدترین
 • پربحث ترین
 • آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟
  بله 14.9%
  خیر 85.1%
  بازگشت