اخبار ویژه

کد خبر : 250781 تاریخ ثبت : 1398/9/27 13:12:02
ثبت نام فله ای، تائید صلاحیت فله ای

هدف دولتی ها از تائید فله ای داوطلبین چیست؟ / تلاش اصلاح طلبان برای دو قطبی های جدید

هدف دولتی ها از تائید فله ای داوطلبین چیست؟ / تلاش اصلاح طلبان برای دو قطبی های جدیدبسیاری از کارشناسان معتقد بودند هدف نهایی از این ثبت نام فله ای ، بالا بردن تعداد افراد رد صلاحیت شده، مظلوم‌نمایی در فازهای بعدی و تقویت افراد خاکستری و سفید جریان دولت و اصلاحات است که پس از تائید صلاحیت، در فهرست قرار می‌گیرند.

به گزارش آزادنما؛

ثبت نام ۱۶ هزار نفر داوطلب در کشور و ۱۹۱ نفر در استان بوشهر حکایت از ثبت نام فله ای در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی داشت . موضوعی که بعداً مشخص شد با اشاره سید محمد خاتمی و مهدی کروبی یکی از سران فتنه انجام پذیرفته است.
 

بسیاری از کارشناسان معتقد بودند هدف نهایی از این ثبت نام فله ای ، بالا بردن تعداد افراد رد صلاحیت شده، مظلوم‌نمایی در فازهای بعدی و تقویت افراد خاکستری و سفید جریان دولت و اصلاحات است که پس از تائید صلاحیت، در فهرست قرار می‌گیرند.
 
اما همان گونه که پیش‌بینی می‌شد و طبق خبرهای رسیده به پایگاه خبری تحلیلی سوک ، نشان می دهد که هیئت های اجرایی دولت در شهرستان ها تقریباً همه داوطلبین ثبت نام کرده را به صورت فله ای تایید نموده اند. تجربه ای که در انتخابات های قبل دیدیم نشان داد که حتی افرادی متهم به قتل یا قاچاق مواد مخدر نیز در میان تاییدشدگان وجود داشت .
 
اما در چرایی این که چرا همه داوطلبین ثبت نام شده به تایید نهایی رسیدند؟ باید گفت که هدف دولت به زبان ساده انداختن توپ در زمین شورای نگهبان و سوار کردن همه ی هزینه‌ها بر دوش آن شورا است. 
 
از همین امروز باید پیش بینی کرد که سناریوی دولتی ها و اصلاحات در آینده با تخریب شورای نگهبان و بحث های مانند نظارت استصوابی به سمت مظلوم‌نمایی و دو قطبی کردن جامعه پیش خواهد رفت. 
 
نکته ای که برای همه مبرهن است این است که شورای نگهبان نشان داده که زیر بار فشارها و موج های کاذب جریان های سیاسی نخواهد رفت و به نحو احسن به وظیفه‌اش عمل خواهد کرد./سوک
اخبار مرتبط
  کلمات کلیدی
  ثبت دیدگاه
  آخرین اخبار
  نظرسنجی
  آیا از قالب سایت راضی هستید؟
  بله 100%
  خیر 0%
  بازگشت